Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Őt utalom vagy azt utalom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt utalom vagy azt utalom, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akibe 2 eve beleestem es ez egeszen iden majusig feltetelek nelkul szerettem. Sokat beszelgettunk skypeon, nagyon joba lettunk meg minden...,sokan mar azt hittek hogy napok kerdese es osszejovunk... aztan egszer csak elkezdett furan viselkedni velem, meg ha kerdeztem mibaja azt mondta h hagyjuk meg nem fontos... de mostansag mar nem valaszol a skypeos uziimre sem...


aztan mostmar annyira kivagyok es annyira szeretnem ha vegre nem agyalnek rajta es utalom ezt az egeszet!!!! Elneztem ennek az orultnek mindent, de mikor annyit irok neki h Boldog nevnapot es erre se tud annyit se irni h koszi vagy valami..


2016. aug. 3. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg azt utálod, hogy szereted... (bár személy szerint ezek után lehet, hogy őt is utálnám :D)

nekem is vannak/voltak ilyen "barátaim" (jó, ez tényleg más, de mivel el akarod felejteni...), nem tudom, hogy mondjam, meg leírni egyszerű, de valahogy el kell kezdeni "fokozatosan elengedni", meg elfogadni, hogy már nemigen fog keresni... (ha vmi csoda folytán mégis, akkor meg muszáj lesz ignorálni)

Keress valami olyat, ami közben/amiről nem jut eszedbe, gondolok itt például valami hobbira. :)

2016. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Osztalytarsam szal talalkozni kenytelenek leszunk szeptembertol....

hobbit??? Muvesz lelek vagyok, de ami szobajohet: Tánc: problema: a zenek nagyresze szerelmesdal es mivel jo vagyok angolbol meg ertem is... a szoveg hallatan o jut eszembe es elvesztem a koncentraciomat... versenyen ez nem szerencses... tanc kilove...


Gitar: van, jatszom is rajta de ugye amit az elobb leirtam a dalok, meg ha sajatot irnek akkor tuti h valami olyan jonne ki ami rola szol....


rajzolni rajzolgatok, de ilyen garfikakat meg szivecskes motivumokat....

2016. aug. 3. 01:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz hiszen osztálytársad, én egy fiúba szerelmes voltam ő belém nem, és osztálytársam volt akkor tudtam elfelejteni amikor már elballahtunk nyolcadik után és nem láttam.
2016. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!