Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondják azt mindig hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt mindig hogy osztálytárssal ne legyen viszony?

Figyelt kérdés
szerintem hülyeség
2016. aug. 9. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Beleláthatnak a magánéletetekbe, ha az iskolában csináltok dolgokat, beszédtéma is lehet belőle. És ha szakítotok akkor el kell viselni a másikat amíg nem végzel.
2016. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg ezt a videót. https://www.youtube.com/watch?v=Nu-9prbmD-A + Ha szakítotok véletlen, minden nap találkoztok. :) 15/F
2016. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Azért mert utána kerülgetheted ha szakítotok :D

Meg nézheted a fejét egész nap

Én is így jártam, hidd el nem olyan jó dolog

De persze meg lehet próbálni

2016. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szétszakíthatja az osztályközösséget is - ugyanúgy az együttlét alatt és szakítás után is. Könnyebben meg is unhatjátok egymást, ha egész nap együtt vagytok. Ennek ellenére szerintem működhet egy ilyen kapcsolat is, csak tényleg rizikósabb sajnos.
2016. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból írom, hogy a világ legrosszabb döntése kavarni egy osztálytársal mert ha a végen nem úgy jön össze ahogy terveztétek akkor mindig kerülni fogjátok egymást és alig fogtok beszélni legalább is velem ez volt .
2016. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!