Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, de nem lehetek vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem szerelmes vagyok és ez alatt az igazi szerelemre gondolok.Másfél évig voltunk együtt végül szakítottunk borzalmas kínokat éltem át.Egy hétig kise mozdultam otthonról.Mindegy nem ez a lényeg ,hanem ,hogy mióta szakítottunk már féléve több barátom volt ,de sosem szerettem senkit úgy ,ahogy őt és sosem fájt semmi úgy ,mint az a szakítás.Az elején 2 hónapig próbáltam a lelkére hatni esélytelenül.Mire úgy voltam vele,hogy feladtam.De ettől még az érzések nem változnak kerestem őt beszéltem vele.Elhívott egy helyre végre boldog voltam.Elmagyarázhatatlan érzések jöttek fel bennem. Sírni tudtam volna a boldogságtól ,de nyílván visszafogtam magam.A búcsúzásnál már nem bírtam és az ölelésétől elsírtam magam ő nem akar semmit.Első igaz szerelmem sokszor már nem érdekel,hogy visszakapom-e csak egyszerüen szeretem és tudni akarok felőle.De ez így persze nem állapot énis tudom ,de annyira szeretem,hogy nem bírnám nélküle.Nem tudok a szivemnek parancsolni egyszerüen csak szeretni tudom minden hülye hibájával együtt pedig nem egy szép fiú és vannak hibái ,de elfogadom és bármit megadnék,hogy újra együtt lehessünk ,de ő nem akarja..Nem kéne szerelmesnek lennem.

Mit tegyek? 19/L



2016. aug. 21. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nemtudom hogy vagy te, de ha valaki szájából hallom, hogy nem szeret, akkor én azonnal kiszeretek belőle
2016. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SIDLER22 ***** válasza:

Hát akkor ott nem csak egy szimpla szeretet van. Szereted a "szagát". Vagyis tudat alatt is hozzá ragaszkodsz. Nehéz tőle szabadulni, de 1-2 év után sikerülni fog. És amúgy mért nem akar veled lenni? Voltak tulajdonságaid amivel kiidegelted őt?

16/F

2016. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor az nem volt igaz szerelem
2016. aug. 21. 10:54
 4/6 SIDLER22 ***** válasza:
Hát akkor nem..
2016. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnállak :/

Az ilyesmin csak az idő segíthet. Tudod, azt mondják, hogy az első szerelem örökre megmarad.

Ha nem akar téged, ne akaszkodj rá. Akkor csak kevésbé fogod érdekelni, max a sajnálatát kaphatod meg.

2016. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt hiszem más lány kell neki :/ igazatok van ,de már több mint fél év el telt 2 pasin is túl vagyok és még mindíg ugyanitt tartok.....
2016. aug. 21. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!