Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek két emberbe szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek két emberbe szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel két hónapja együtt vagyunk, de már három éve ismerjük egymást, és ezen idő alatt udvarolt (úgymond).

Viszont van egy másik,akivel egy éve együtt voltunk, és azóta vonzodom hozzá, úgy érzem egyre jobban szeretem, és most, hogy egy gimibe kerülünk nagyon félek, hogy elhagynam miatta, akivel most együtt vagyok.

(16 éves vagyok)



2016. aug. 25. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
az nem szerelem, az szimpátia. Amúgy ha ennyire nem tudsz megmaradni a bugyidban, akkor hogy gondolod, hogy akivel együtt vagy biztosan mindent megad neked? Ha így lenne, nem gondolkoznál a vándorláson. De egyébként nem velük van a probléma szerintem. Te csak szimplán szeretethiányos vagy, vagy jobban mondva inkább túlzottan vágysz a szeretetre.. És minél inkább meg tudja adni neked valaki, annál inkább annak adod át magad. Tehát akivel sokat leszel együtt és szimpi nyilván az többet tud veled foglalkozni, és így annak fogod átadni magad.. Ne aggódj talán majd kinövöd;)
2016. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyébként a tested odadobtad már valamelyik srácnak?:)
2016. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem tetted túl magad az előző barátodon.

Azt javaslom, hogy szakíts a jelenlegivel, de ne gyere össze a régivel.

Találj egy harmadik srácot, aki mellett egy másik fiú után sem fogsz vágyni.

2016. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
persz, ez is egy különleges képeség nem mindenki képes rá de nem is olyan nagyon ritka én is szerelmes vagyok három emberbe de egyáltalán nem tudom kit válaszak de mindegyiket nagyon szeretem, de mindig egy kivétel lesz akit valamiért jobban szeretsz azt válaszd!
2016. aug. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!