Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el, hogy a lehető legkevesebb fájdalmat okozzam?

Figyelt kérdés
19/F, van egy lány, alig múlt 16 éves. Három hete láttam először, azóta beszélgetünk Facebookon, és azóta még egyszer találkoztunk személyesen, beszélgettünk, megismertük egymást. Tegnap este azt mondta nekem, hogy szeret, sőt egyenesen azt, hogy szerelmes belém és velem akar lenni. Én viszont ugyanezeket nem érzem, nem érzem azt hogy de jó lenne már vele lenni, meg stb., nekem tökéletes ez a helyzet, hogy beszélgetünk, megosztjuk egymással örömünket-bánatunkat. Viszont attól tartok, ha ezt így elmondanám neki, akkor összetörte, hiszen szerintem ő abban a tudatban van, hogy én is belé vagyok zúgva. Hogyan tudnám ezt a helyzetet úgy elintézni, hogy a lehető legkevesebb fájdalmat okozzam neki?

2016. szept. 1. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Mi a probléma?


Leülteted, és higgadtan elmondod, hogy ne haragudj, de az érzés nem kölcsönös, remek lány vagy, de nem vagyok beléd szerelmes.

Viszont én akkor meg is szakítanék vele minden kapcsolatot.

Tudom, milyen szr, mikor te totál bele vagy esve valakibe, aki jottányit sem érez irántad. Ha véletlen megérint, már repesel, hogy úristen, szeret, holott nem...


Hagyd békén a csajt, teljesen válj le tőle, mert még jobban sérülni fog.

2016. szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a legtisztább, ha elmondod neki,hogy sajnálod , de te nem érzel igy iránta. Utána pedig kerüld a társaságát,mert még jobban össze fog törni.
2016. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!