Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem adom már fel, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem adom már fel, ha csak fájdalmat okoz?

Figyelt kérdés

Lassan négy éve lettem "hű de nagyon" szerelmes valakibe. Alapvető korlátai vannak bárminek is közöttünk ami több mint a barátság. Nem az ő hibája. Itt velem van a baj, de ebbe ne menjünk bele. Velem több szempontól is a baj van.


Normális emberfia pár hónap után azt mondja : "Oké, ez most nem jött össze". Maximum egy év után, de nem, nekem négy év után még mindig nem sikerül. Esküszöm, én próbálkoztam. Nem gondolni rá. Nem beszélni vele. Egy ideig sikerült is tartanom, de ahogy újra találkoztam vele, előröl kezdődött minden szarság.


A baj az hogy minden nap látom. Soha nem éreztem még így senki iránt, és jelenleg úgy is érzem ilyen mértékű vonzódást nem is leszek képes mégegyszer érezni.


Mivel több nem, az vagyok neki ami lehetek, az egyik legjobb barátja. Így legalább beszélhetek vele. Tudom mi van vele. Régebben ez elég nehezen ment, de hajlandó vagyok feladni magam. Ha már én nem, ő legalább lehessen boldog.

Már eljutottam odáig hogy nem akarok nem-szerelmesnek-lenni. Minden ellenére áldom az eget hogy ő a világon van, és ha már meg nem érinthetem, legalább nézni nézhetem.


Ti mit tennétek a helyemben? Elpazarlom az energiám? A fiatalságom? Aki átélt már ilyet, hogy kecmergett ki belőle?csak az elszakadás segít? Vagy lehetne hogy majd egyszer, csak barátként szeressem, és ne okozzon fájdalmat?


Egy holtbiztos.Soha nem tudhatja meg mit érzem, hogy mennyire boldogtalan vagyok.


2016. szept. 14. 22:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Mellesleg fiú vagyok.
2016. szept. 14. 22:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen... Ha nem találkozol vele, akkor egy idő után elhomályosodik ez az érzés, de ha megint beszélgetést vele egy kicsit is, akkor vissza jöhet ez az érzés egy kis mértékben.
2016. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

meg kell találni a módját, vagy kivárni azt az időt, amikor az élet elsodor egymás mellől ... így hogy folyamatos kontkat van, valóban nem egyszerű egyszerűen eldönteni, hogy mától nem érdekel ... nemtudom gimisek vagytok talán?


az én gimis éveim is hasonlóan teltek, nagyon szerettem egy lányt, az is volt, hogy több volt mint barátság, volt hogy csak azt hittem, hogy több, volt hogy azt hittem velem van a baj, de aztán kiderült, hogy egyszerűen az van hogy ő nem úgy néz rám ... kész ... ezt elfogadni nagyon nehéz, talán lehetetlen úgy hogy nap mint nap órákat töltötök együtt, esetleg másokkal beszél, kavar stb ... majd igen természetesen én voltam a legjobb barát jobbhíján, akivel mindent meg lehet beszélni és mindenben a pártját fogja ... azt hittem hogy sose lesz vége ...

aztán vége lett a giminek, elsodort az élet, és hiszed nem, ahogy megszűnt a napi szintű kommunikáció ( "emlékeztető oltás" ) pár hónap alatt szinte csak emlékként élt az egész ... sőt mi több, a mai napig beszélünk , igaz ritkábban, de már én is tudok barátként tekinteni rá és sokkal őszintébb a kapcsolatunk ...

szóval türelem :)

2016. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rajtam egy alapos környékváltás segített. Semmi nem emlékeztet rá.
2016. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!