Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerkedjek normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek normális fúkkal?

Figyelt kérdés
A gond hogy akiket ismerek hát. .. nem normálisak de akkor hol vannak a jófej fiúk akik nem bunkóznak? Ez már nagyon idegesít hogy nincs senki.. 16/l

2016. szept. 14. 22:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 ennyire szerencsétlen vagy? Néz körül, megfogod látni rajtuk hogy visszahúzódók
2016. szept. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A bunkó évek óta a menő lányok körében, ezért a legtöbb fiú ezt veszi fel. Továbbá sokkal egyszerűbb, mint normális, kultúrált, civilizált, kedves egyénként viselkedni. Keress egy olyan hobbit vagy érdeklődést, amit te is szeretsz és abban az irányban kezdj el kutatni.
2016. szept. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az a gond általában hogy mindenki kedves helyes fiút akar, de keresni linyitni a szemét már lusta... egy hasonlat: pénzt akarsz, de dolgozni nem...
2016. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én más vagyok mint úgy maga az ember, de valóban sok hím nemű van aki többnek mutatja magát, jó ez nőkön is igaz részben, bunkóznak, de hogy én jó ember vagyok az biztos, de normális fiút nem tudom hogy érted, mert mondom én más vagyok mint a többi ember, ezt más is mondta már, szóval kétlem hogy normális lennék..
2016. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkora hulyeseg, hogy normalis fiu nem talalhato meg bulikban es visszahuzodoak. Szamomra nagyon fontos a tusztelet egy no iranyaba, ha akarnek se tudnek bunkozni mert nem tudok ezzel a stilussal azonosulni, lam megis sokat jarok szorakozni kissebb-nagyobb bulikba..de ott is csak "smaroljunk akivel csak tudunk megy". Szoval adok egy otletet...ha elmesz egy buliba nezd meg melyik az a srac aki nem vesz reszt ebbe a qurvulasba hogy mindenki mindenkivel amit csak lehet. Na az lesz a te embered.
2016. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A visszahúzódó fiúk 99% -a gépezik, szóval valamilyen sz.gépes platformon (legjobb tippjeim) Gyakori, Leuage of Legends :/


A "normálisakat" esetleg kondiban, strandon koripályán vagy (legjobb esélyed talán) lenn az utcán találod


Egyébként akkor most el is fogsz menni ezekre a helyekre amiket írtam? Mert az hogy ezek az emberek hol vannak az emberenként településenként és időszakonként változik :/

2016. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!