Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen összezavar. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki nem tudom hogy érez irántam. Először csak bókolt aztan már ölelgetett, meg azt mondja h én vagyok a lelki társa.

Közben meg egésznap rám sem néz, más lányokkal hülyéskedik.

Tudom hogy nem akar tőllem semmit. Hogy rázhatnám le?

A többi csaj mindig megy hozzá hogy jaj de cuki vagy bla bla bla. Én rá se nézek egésznap mégis odajön.

Mit csináljak hogy békénhagyjon.

Dee......

Én a semmit vagy mindent tipus vagyok.

Na most ő nekem bejön de mivel nem lehet teljesen az enyém inkább egyáltalán ne legyen.

Várom a tipeket hogy hogyan rázzam le.

15/l


2016. szept. 28. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pont azert megy oda hozzad, mert te nem futsz utana! :) Szerintem beszelj vele!
2016. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy eléggé "határozott" teis menj oda és hülyéskedj vele... Megláttod veled akar mindig lenni majd.
2016. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!