Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy éve szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Radcs Vénusz kérdése:

Egy éve szerelmes vagyok a legjobb barátomba, tavaly marciusban, elmondtam neki es azt mondta o is ugyanigy erez, aztan osszejottunk. De mikor beszeltunk sosem, mondott semmit, csak azt kerdezte hogy hany orank lesz? Hanyas terembe leszunk?

Figyelt kérdés
Egyebkent 15 éves lany vagyok, a legjobb baratom pedig 16.Egy suliba jarunk, mindig en kerestem, talan ketszer keresett meg az egesz kapcsolatunk alatt, nem csokolt meg, egyszer megpuszilt, és mikor ment haza akkor neha megölelt, ez ment egy honapig meguntam. Aztan szakitottunk, bevalotta hogy o mar csak baratsagot erez. Osszetortem, de nem akartam elvesziteni, igy utana is beszeltunk, legjobb baratom, azota is. Szerintetek mit érez? Erez irantam valamit?Még mindig vagyom ra, nagyon sokat gondolok ra, mindig becezget mikor chatelunk, eletem, dragam, babam stb. Mikor eloben beszelunk mindig kozel jon, mindig a szemembe nez, nagyon sokat nevetunk egyutt . Nem tudom mit tegyek? , tanacstalan vagyok:(

2016. okt. 2. 14:55
 1/1 anonim válasza:

szívem, ehhez ne fűzz nagy reményeket.

Csávó egyrészt össze van zavarodva, és szégyenlős is előtted.

Arról nem is beszélve, hogy elég lagymatag irányodban az érzései. Magyarul nem szerelmes beléd, csak haverként tud elképzelni.

Tudom miről beszélek, én is ebbe a cipőbe járok.

Szerintem felejtsd el, vagy keress másikat aki jobban értékel.


Üdv : 24/L

2016. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!