Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 év korkülönbség van köztünk, én 14 éves vagyok, és teljesen beleszerettem. Tudom, hogy most mindenki támadni fog, hogy mit akarok ennyi idősen egy meglett felnőtt férfival, meg, hogy ő csak biztosan gyereknek lát, stb.

Ami nem teljesen igaz, mivel már voltak kapcsolatai diáklanyokkal, és én érettebb is vagyok a koromnál, szóval nem veszett az ügy.

Vajon, hogy adjam a tudtára, hogy érdeklődöm iránta?

Könyörgöm normális válaszokat várok, köszönöm!:)

14/L



#szerelem #tanár-diák #szerelem korkülönbség
2016. okt. 18. 15:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
8.-os vagy?
2016. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Szerintem inkább ne mondd meg neki...
2016. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Írj, ha van kedved és átbeszéljük a témát. :D 14/l
2016. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, azért kérdem hogy hányadikos vagy, mert mikor én voltam nyolcadikos, volt egy osztálytársam, aki beleszeretett a német tanárunkba. Folyton rajta lógott beszélgetett vele, tanári asztalra is felült és úgy beszélgetett vele. Volt hogy hátulról megtámadta, mert tudta hogy a tanár karatézott és a támadás hatására érintkezik vele. Elmentünk az általánosból és kiábrándult belőle, és a suliban talált magának egy párt. Szerintem ne mondd el neki. Furcsa kapcsolat alakulhat ki köztetek, ha bebukik a dolog. Egy év és már el fog tünni ez a dolog.
2016. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Ne mondd. Neki semmiképp. Ne. Csak nem. Minden 14 éves érettebbnek érzi magát a koránál, de ez nem így van. Mindenki kb egy szinten van. Nem vagy érettebb. Csak ballagj el szépen csendben, majd kinövöd ezt a hülyeséget. Majd elfelejted.
2016. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyolcadikos. Most vagyok kilencedikes.
2016. okt. 18. 17:19
 7/25 A kérdező kommentje:

16:19

Nem vagyok nyolcadikos, most lettem kilencedikes, szóval még négy évig tanítank fog...

2016. okt. 18. 17:28
 8/25 anonim ***** válasza:
Elmondani semmiképp ne mondd el neki. Nem tudom mennyi esélye van... viselkedj rendesen az óráján, esetleg szünetekben ha bent van a terembe, beszélgess vele, köszönj neki, legyél kedves stb.
2016. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
azok a diáklányok hány évesek voltak ? a tanítványai voltak vagy csak a suliba jártak ? meg is dugta őket ? mert hiába vagy fiatalkorú már elmultál 14 de mivel ő a tanárod nem lehet vele szexuális kapcsolatod mert befolyása alatt állsz ezért a tanárodat kirughatják plusz börtönt is kap :) vagy suli után voltak a kapcsolatai ?
2016. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

15:46

Igen, a tanítványai voltak.

2016. okt. 19. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!