Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit ronthattam el? Tobbi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Van egy legjobb fiubaratom es multkor a baratja elott mindig le akart smarolni, de en elutasitottam, mar nagyon megbantam hogy elutasitottam, es fogdosott a baratja elott es amikor ketten vagyunk sose csinal ilyet, jo tudom mindenki mas a haverja elott de szulinapomra egy gyonyoru nagy viragcsokrot kaptam es sziv alaku milka csokit.Es multkor azt mondta hogy akkor mèg azt hittem van eselyem nalad.Mondtam neki hogy honnam veszi higy most nincs-e?O azt mondta mert van?Mondtam hogy igen tobb is mint ahogyan te gondolnad.Es elmosolyodott es elkoszotunk egymastol, hosszu olelessel, mint mindig.Es eloben nagyon kedves de viszont amiota visszautasitottam es interneten beszelunk eleg bunko de mindig irja hogy nagyon szeret meg olyanokat irogat hogy szivem meg ilyenek.Vajon csak baratsagobol szeret vagy esetleg mashogy?

Vagy tobbet erez irantam vagy nem?

Segitsetek mit tegyek?



2016. okt. 25. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem tudom, hogy mit akar jelenteni, de azért viselkedni tudni kell. A másik pedig érdekes hogy neten bunkó de azért szeretlek meg minden, szerintem hagyd őt .
2016. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hagyom mert nagyon szeretem, es mindig ha osszeveszunk mindig kibekulunk es mar nem bunko egyeltalan de van olyan mondata amirol nem tudom hogy flegmasagbol isja-e vagy sem.Nagyon szeretem es nem akarom ot elvesziteni.
2016. okt. 25. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezed, hogy mit tegyél valaki ír egy választ ami nem egyezik a te véleményeddel, ami az, hogy te szereted és nem akarod elveszíteni. Ha te ezt akarod akkor miért kérsz segítséget? De egyébként egyet értek az első válaszolóval. A haverja előtt tapizik, meg le akar smárolni. Neten néha bunkó de utána írja, hogy szeret. Hát ez nekem így elég fura. Ha most én szeretlek akkor nem vagyok bunkó és nem akarok felvágni a haverom előtt azzal, hogy tapizom a lányt meg smárolni akarok vele. De ahogy érzed, lehet rendes fiú de a leírtak alapján nem kizárt, hogy egy lyuk lennél azon a bizonyos övön...

18F

2016. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lattam meg nala kedvesebb fiut de mostanaba amiota visszautasitottam elegge furcsa lett.Segitdetek kerlek
2016. okt. 25. 19:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat mara nagyon megromlott vele a kapcsolatom es nem keres.En nem keresem mert mindig rosszkor irok ra vagy nem erdeklem.Nahyon rosszul erzem magam es ez meglstszik a tanulmanyi eredmenyeimen.
2016. nov. 15. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!