Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sose fogok szerelembe esni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose fogok szerelembe esni? :/ Lent folytatódik a rinya.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, eddig két fiúval jártam (plusz egy nagyon gyerekes "kapcsolatom" is volt 3 éve, azt inkább bele se számítom). Az első teljesen komolytalan volt, ezt se tudtam mit csinálok :D Visszagondolva borzalmas volt... 4 hónap után szakítottam vele.

A második szerencsés áldozattal 2 hónapja szakítottunk. Szintén 4 hónap. Szintén én szakítottam.

Egyáltalán nem voltam szerelmes. Az elején tök jó volt, egyre jobban kezdtem megszeretni, gondoltam, hogy lassan már akkor szerelmes leszek végre...Aztán hirtelen teljesen elmúlt.

Pedig amúgy olyan ember, akivel akár össze is házasodnék, annyira jó ember...Csak nem megy :S


Ez mitől van? Leszek valaha én is olyan gusztustalanul, nyálasan szerelmes, mint mindenki más?



2016. nov. 3. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehetsz. Csak ne zárkozz el. Adj eselyt mindenkinek had ismerjenek meg. Persze ne ugy, hogy a bugyidba engeded oket. De ha valaki ismerkedni akar, akkor ne mond, hogy jajj kiez, mert lehet megismered, és pont o lesz az igazi. Pedig nem is akartal hozzaszolni.
2016. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Biztosan. De elég fiatal vagy még. Egyrészt a szerelemhez kell a megfelelő ember és az a fiú minden bizonnyal el fog varázsolni. Másrészt meg sokat fogsz változni és hidd el a javadra amitől még könnyebb lesz kapcsolatot építeni.

Amúgy pedig nyáladzás nélkül is lehet erős egy kapcsolat ez teljesen egyén függő.

2016. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ameddig egy érzelmeken alapuló, őszinte kapcsolatot gusztustalannak tartasz, addig ne reménykedj.
2016. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
leszel
2016. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán leszel.
2016. nov. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Miért gondolod ezt olyan gusztustalannak?


Persze érthető ha arra gondolsz mikor mások előtt nyalják egymást a párok, ami sokszor egyfajta bizonygatása mások felé h igenis ők milyen boldogok, ez jellemző h sokszor manapság a látszat mennyivel fontosabb és különböző módokon akarják ezt kifelé kommunikálni.. azt gondolom h ennél neked is komolyabb érzelmeid lehetnek, még úgyis h nem tartod magad érzelmes típusnak. Tehát ha ez tántorít el attól h komolyabb érzelmeket kialakíts akkor az érthető


Másrészről viszont lehet jobb lenne úgy elkezdeni a kapcsolatot h már szerelmes vagy, és így kezd kialakulni a dolog. Talán lehet h nem te hibád h nem tudtál szerelmes lenni igazán, sok múlik a partnereden, a másik fél érzelmi adaléka ugyanúgy kell ehhez, egyedül nem megy. Viszont legyél rá nyitott h a másik fél is lehet ugyanúgy gusztustalanul nyálas( h értsd :))hiszen valahogy szeretné kimutatni a feléd áradó szeretetét és ezt nem lehet úgy h folyton a kemény férfi archetípusnak megfelelően elzárkózik minden nemű érzelem kimutatásától...

2016. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!