Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez lehet jel arra hogy bejovok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet jel arra hogy bejovok neki ezek utan?

Figyelt kérdés

14/l

Tetszik egy évfolyamtársam de mar régóta. Tudja is , elmondtak neki az osztálytársaim. Nem nagyon érdekelte meg eselyem se volt nala es csúnya vagyok meg stb ilyeneket mondott..(nem nekem, hanem a barátainak mondta). Es mostanában sokszor nez a suliban, egyszer eszre is vettem es hirtelen másfele nezett. Es az osztálytársaim mindig mondjak hogy menjek oda hozza de en nem megyek soha es csak a közelébe voltam es hallottam hogy mondja a fiuknak hogy imád engem (tok komolyan) de csak viccből mondhatta szerintem. Es voltunk ma valahol ahol velünk egykorú osztályok voltak es mondtam a barátnőimmel hogy ott van az a helyes fiu (nemarramondtam aki tetszik) es meghallotta (aki tetszik) es aztan odament a haverja hoz es mondta hogy kaptam puszit attól a lánytól (ugy próbálta mondani hogy halljam, eléggé észrevehető volt) aztan a lanyhaverja odajött hozzam es azt mondta hogy a fiu szerelmes belém... ma ahányszor kozelembe volt mindig nekem jott (szerintem direkt)... a barátnőm szerint bejovok neki mostmar... szerintetek lehet eselyem nala vagy csak hulyesegbol csinál mindent? Koszonom a válaszokat!



2016. nov. 10. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szerintem bejösz neki :) Próbálj meg vele beszélni,egy próbát megér:)
2016. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jó lenne ha igaz lenne..Koszi a valaszt
2016. nov. 10. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, hogy csak 14 vagy,énis de ez annyira gyerekes viselkedés.Aki nekem tetszett,beszélgettem vele,kerestem a társaságát,majd a falnak szorítva megcsókoltam ,persze érzelemmel.Sok bátorság kellett,de hidd el nem nehéz.Ez sokkal jobb mint az üzenetben megírt "szeretlek","jérunk" szöveg.,Szerintem ez a fiúnak csak a kicsinyes ,gyerekes próbálkozása,tudatni veled, hogy tetszel neki.Amúgy meg nem vagy csúnya.Mindenkiben megvan a szép,kell valaki aki észreveszi valakinek csúnya vagy valakinek gyönyörű.

2016. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát és ha megse tetszem neki akkor meg nagyon gáz lenne nem csak nekem hanem neki is hogy szó nélkül odamegyek és megcsókolom...megse merném tenni
2016. nov. 11. 19:40
 5/7 anonim válasza:
Kicsit hozzászólva az előző válaszához... Gondoltam már én is hasonlóra mondjuk nálam ez máshogy volt, de mégis mikor tehetnék ilyet ? Ha a suliban akkor lehet hogy cikiznének a többiek ( mondjuk pont leszarom... ) de, a tanárok is berágnának rám. Máshol meg nem igazán találkozunk...
2016. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem mentem suliba es az osztálytársaimtol kerdezte hogy hol vagyok... azért kérdezgette mert tenyleg tetszem neki?
2016. dec. 13. 18:18
 7/7 okosóra ***** válasza:
Figyu szerintem tetszel neki ,de ha azt meg mered tenni hogy odamesz hozza es megmondod hogy ha elvesztette akkor keresse meg a tokeit ha pedig alapbol nincsen neki akkor novesszem es mondja meg neked ha tetszik ne uzengessen mer foldohoz vagod :) hidd el bejon
2017. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!