Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet-e így esélyem? (részlete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e így esélyem? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Bele szerettem egy lányba eszméletlenül és az a helyzet,hogy lassan be fogom neki vallani,viszont nem tudom,hogy ezután mi legyen.A lány egy főnyereremény és imádom,már mondtam neki,hogy tetszik nekem,én viszont egy nem pont olyan vagyok aki hozzá valo lenne(nem rossz csak azért nem egy full mint ő)és egyszer írt nekem egy ilyet papírra:"Nagyon csini vagy ma,tetszel."emellet gyakran becéz "cicámnak" és "szívemnek".Egy nagy baj van,amiért kételkedem a kapcsolatban méghozzá a 30km-es távolság.Ezt hogy lehet korrigálni(egyebkemt osztalytarsak vagyunk)?

2016. nov. 14. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, ő is többet érez irántad. Valld be neki. Lehet hogy neki meg te vagy "fullos". A 30km pedig-főleg ha oszt. társak vagytok- nem sok.

Majd írd le mi lett :)

2016. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szerinted 30km sok akkor nem vagy érett egy kapcsolatra, ha képtelen vagy ennyit is utazni érte.
2016. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem sok,csak kiváncsi vagyok a véleményetekre.
2016. nov. 15. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!