Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nálatok ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel nagyon jóba lettünk. azt vettem észre hogy tetszik neki amikor felidegesit. elveszi a cuccaim, nem egy dolgomat tette már tönkre és tetszik neki amikor felidegesít vagy én nemtudom. amikor kér valamit (kaja, innivaló, rágó stb.) mindig amikor megkapja azt mondja hogy nagyon szeretlek.

szerintetek többet érez mint barátság, vagy csak haverkodik?



2016. nov. 16. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
A leírás első része alapján gyerekes a srác, a második pedig arra utal, hogy nem a megfelelő szituációkban használja a "szeretlek" szót.
2016. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Gyerekes a srác, azt hiszi, ezzel jó fej. Hagyd felnőni!
2016. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gondol mögé, hogy ez másnak a fülével, főleg egy lányéval hogy hangzik. Sajnálom, de nem szeretne semmit. Ha egy fiú valóban SZERET, azt nem mondja ki ilyen lazán.
2016. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Udvarol.
2016. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem csak büszke arra, hogy betöltötte a kettő éves lett. Komolyra fordítva a szót szerintem is gyerekes.
2016. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CoolKicker válasza:
Piszkálódó módon udvarol. Ez attol függ, hogy kínosan érzi magát vagy sem amikor szeretleket mond. Patt helyzet neked is és neki is. Nem tud komolyan kezdeményezni.
2016. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled? Te hogy érzel?
2016. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!