Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire rossz ha az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz ha az exem haverjával vagyok egyutt?

Figyelt kérdés

Az exemet nagyon szerettem, de ő nem szeretett engem csak kihasznált és van egy haverja, akit egyébként már én is régóta ismerek és már régebben majdnem együtt is voltunk de most nem csak majdnem, tényleg együtt vagyunk. Ez mennyire baj?

Ez a fiú szerintem szeret engem meg minden de én hiába utáltam meg nagyon az exem, attól még gondolok rá, mert nem olyan rég lett vége annak a kapcsolatnak, és nagyon hamar belekezdtem az újba. És most megszokni is nagyon furcsa hogy vele vagyok de nem bánom, mertén vele akarok lenni de akkor miért vannak ilyen hülye érzéseim?? 16/l


2016. nov. 16. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
necces,és nem valószinü hogy sokáig fog tartani ez a kapcsolat ha ezeken gondolkozol, fogadd el vagy gondolkodj el azon hogy biztos azért vagy a haverjával mert szereted vagy mert feltekennyé szeretnéd tenni
2016. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem szánalmas vagy...
2016. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez miért szánalmas?
2016. nov. 27. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!