Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szólítsam le a fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam le a fiút?

Figyelt kérdés
nemrégiben megtetszett egy fiú a suliból,aki egy kicsit fiatalabb nálam. és valamilyen szinten ismerem őt,de ő szerintem nem ismer engem.még sose beszéltünk,de szerintem mindketten tetszünk egymásnak.holnap beszélgetni szeretnék vele,csak nem tudom hogy.mit mondjak neki először? és hogy? mikor? egyébként holnap együtt megyünk színházba,szóval talán ott is tudunk,illetve a buszon.egyébként olyan válaszokat nem kérek,hogy csak menj oda és mondd meg neki hogy tetszel. nem vagyok ilyen, egyből nem mondanám meg neki.előre is köszönöm!

2016. nov. 20. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már mentek színházba akkor pl kérdezd a műsorról. Ha osztálytárs kérdezd meg tőle a házit aztán talán beindul a beszélgetés.
2016. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd meg, hogy ülhetsz-e mellé a buszon, aztán egyetértve az előző válaszadóval, kérdezd az előadásról, majd gördítheted tovább, hogy pl.: érdekli-e a színház (nyilván igen) meg a hasonló művészetek és máris az érdeklődési körnél jártok.
2016. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát mellette ülni nem tudok,de köszönöm,jó tippek! :)
2016. nov. 20. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Hellóka,szerintem esetleg jó lehet, hogyha odamész hozzá egy barátnőddel, félrehívjátok ketten együtt a haverjaitól, utána elmondja a barátnőd neki, hogy szia, ő itt az én nagyon kedves aranyos barátnőm, Xy, [és szeretne téged megismerni /veled megismerkedni v nemtom ] ,és utána otthagy benneteket, elsomfordál:)
2016. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
"szasz köccsög!"
2016. nov. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!