Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti lányok mit gondoltok ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lányok mit gondoltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha van egy fiú akivel egy suliba jártok és megpróbált összejönni veletek, de ti visszautasítottátok, és szinte minden nap látjátok.

Mikor meglátjátok gondoltok valamire, mint pl. hogy szegény barom, vagy ez a szerencsétlen próbált felszedni?

Ilyenekre gondolok.


2016. dec. 27. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnék semmire.
2016. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, inkább szomorú vagyok, ha megbántottam.
2016. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aha 2-es véleményét osztom. De én anno igent mondtam a kapcsolatra.
2016. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az illető egyben túl előnyös kinézetű, vagy csak simán kedves, akkor bűntudatom van, hogy nem jott össze neki velem sem, pedig próbálkozott.

Ha az illető egy nőcsábász, vagy valami bunkó, öntelt srác, aki azt hiszi, hogy körülötte forog a világ, akkor egyáltalán nem érzek semmit a megvetésen kívül.

2016. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Komolyan így gondoljátok, nekem ez tök fura, azt hittem, hogy nem érdekel titeket, vagy lenézitek a srácot.

Bár gondolom nem mindenki így gondolkodik.

Nekem pl. furcsa egy ilyen visszautasítás után a lány közelében lenni, nem az, hogy rejtőzködök, de azért kicsit idegesebb, izgulósabb leszek, ha ott van :/

2016. dec. 27. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell szégyenkezned a visszautasítások miatt. Lesz még belőle jó néhány.

Én már utasítottam vissza osztálytársat, nem éreztem utána semmi lenézőt vagy ilyesmi. Egyszerűen tudtam, hogy jobb ez így, jól döntöttem, csak kicsit sajnáltam, hogy megbántottam, de ennyi.

2016. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!