Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmmel egy magassak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel egy magassak vagyunk ( 173cm ). Az gáz amikor ő magassarkúban van? Lányok ti ilyenkor mit gondoltok ha ilyet láttok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szétgyúrt, de kockafej sem, sportos alkatom van. Most vett a barátnőm téli magassarkút és igy 10cm-vel magasabb, nagy gáz?


Igazából engem nem zavar, hozzászoktam, viszont nem szeretem amikor nagyon megbámulnak... :/



2015. nov. 29. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiúként azt mondom hogy nem gáz, nem másokkal kell foglalkozni :)

Ha ti jól megvagytok akkor hol a probléma? :)

2015. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tèged nem zavar akkor ne èrdekeljen màsok vélemènye! Szerintem nem gáz.
2015. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.A 173 amúgy is átlagos magasság,senki nem mondhatja,hogy alacdony vagy
2015. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem se gáz, de ez jól esett hogy egyértelműen nincs benne szégyelni valóm. ( a magaságom miatt..)


Ui, kor/nem ( irjátok oda :)

2015. nov. 29. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Én eleve 5-tel magasabb voltam a páromnál, szóval... :D


De téged úgy látom, zavar ("nem szeretem, ha megbámulnak"). Ez viszont gond.

Jó, nekem alap volt, hogy nem veszek fel magassarkút, még úgy sem vettem volna, ha egy magasak vagyunk.

2015. dec. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utsó 26L voltam
2015. dec. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha téged nem zavar ok , a többit meg szard le:D
2015. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!