Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri várnom rá, vagy engedje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várnom rá, vagy engedjem el, mint szerelmet?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja ismerkedtünk meg a sráccal, teljesen véletlenül a vonaton. Már elsőre nagyon jól elvoltunk egymással, azóta ha tudtunk együtt utaztunk,és egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Értem ezalatt azt, hogy egymást átölelve utaztunk, ölelgettük egymást, átkarolta a vállam és simogatott és nekem eszméletlenül jó érzés volt, lángba borult a fejem pillanatok alatt. Én azt hittem,hogy félreértettem,mert van barátnője, de elmondta hogy ő is vonzódik hozzám. Aztán egyszer csak lekoppintott,mondván hogy mégis úgy érzi szereti a barátnőjét. Teljesen összetört vele. Azóta találkoztunk, és bevallotta őszintén, hogy ő egy olyan személyiség hogy ha beleszeret valakibe, marha gyorsan ki is szeret belőle és vagyok annyira fontos neki, hogy engem ne tegyen ezzel tönkre, hisz nagyon kedvel, sőt több is, de nem akar elveszíteni. Meg hogy lehet hogy nekünk a jövőben kell közös történetet írnunk. De azt is elmondta,hogy jobban esnek neki az én érintéseim, mint a barátnőéi. Ma találkoztunk volna, de tegnap este, arra hivatkozva,hogy fáradt, lemondta. Mégis meddig várjak rá? Vagy próbáljak meg tovább lépni? Egyszerűen nem tudom elengedni, túlságosan vonz.

19/L



2016. dec. 28. 09:48
 1/5 okosóra ***** válasza:
100%

Szerintem engedd el mint szerelmet de baratok meg maradhattok extrakkal pl. Olelkezes simogatas ilyenekre gondolok


#rosszazakirosszragondol

2016. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#dehülyeakinem :)

Köszönöm a választ!

2016. dec. 28. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:

#defa*zságezahestegezésésidétlentinikcsinálják!!


Azért írtam úgy, mert akkor a nyelveteken szólalok meg és elolvassátok!

Tégy úgy, ahogy jónak látod!! Ne mi döntsünk már az életedről!

17f

2016. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak tanácsot kértem,nem azt hogy döntsetek helyettem!
2016. dec. 28. 10:26
 5/5 anonim válasza:

Ha szeretne, téged választana a barátnője helyett.

Ő választott. Nem téged. A többi sajnos csak körítés!

Zárd ki az életedből néhány hétre, és ha tényleg többet érez, úgyis megjelenik majd és lépni fog az irányodba, ha pedig nem, akkor legalább nem ámítod tovább magad - mindenképp nyersz vele.

2017. jan. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!