Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú akit nemigazán ismerek de tetszik . Azért raktam a szerelem témába mert a barátnőim hívnak szerelmesnek bár nem tudom az vagyok e . A fiúnál az ostobaságaim miatt nagy feltűnést keltettek persze nem hiszem hogy jót. Egy ideig figyeltem őt amikor találkoztam vele a suliban és ő is sokszor bámult meg, ám amióta véletlen ráírtam ( külön hosszú fejezet) teljes mértékben kerüli a tekintetem ..szinte mintha félne rám nézni és ezzel kínoz ... egyébként csak egy like jelet küldtem neki messengeren és máris elnézést kértem tehát nem nagy dolog szerintem .. de mostmár kezdek megőrülni és azon is elgondolkoztam hogy szilveszterkor kitálalok neki (a piára foghatom ekkor az őszinteséget) és ha azt mondja nekem h nem lenne belőlünk semmi akkor dolgoznák a feledésen( nem mintha eddig ment volna ) szerintetek mit kéne tennem ? A sértéseket hanyagoljátok.. köszönöm 18L

2016. dec. 28. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
* nagy feltűnést keltettem
2016. dec. 28. 18:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a "bepiáltam" duma tényleg jo. 😂😉 sok sikert!
2016. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Szilveszeres ötlet nagyon jó.👍👍

A múltkor a fejembe ment egy kicsit az ital. És írtam egy fiúnak olyar amit valszeg józanon nem. De legalább a piára fogtam,pedig eléggé komolyan gondoltam. Jajj csak remélem ezt nem.olvassa el.😮😮😮😮

2016. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ... renénykedjünk... további tippeket azért adhattok
2016. dec. 29. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!