Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor a fiú aki tetszik nekem, üvegezés közben megkellett hogy puszilja a számot, és meg is csinálta bár igaz eléggé részeg volt. Meg többször megöleltük egymást az este folyamán. Viszont egy másik lánnyal másnap tudomásom szerint egymás kezét fogták de csak kis ideig. Szerintetek érez irántam valamit, de akkor miért fogták egymás kezét a lánnyal? Előre is köszönöm a normális válaszokat!

2017. jan. 5. 23:14
 1/3 Farkascsaj2001 ***** válasza:
Hány éves vagy? És attól még hogy üvegezésnél meg csokolt nem feltétlenül szeret.Csak mert én egy sráccal jöttem össze aki régóta tetszett aztán kiderült hogy részeg volt...
2017. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jelent semmit ... az üvegezést játéknak vehette, ölelni barátilag is lehet, az sem jelent semmit hogy megfogta egy másik lány kezét... lehet hogy csak azt hiszi hogy neki mindent lehet ha már több lánynak is tetszik... persze valószínűleg te is tetszel neki különben nem tette volna meg... de a fiúk furák, képesek elszállni az ilyenektől és amíg nem vagytok olyan viszonyban hogy teljesen megbíztok egymásban és bármit meg tudtok beszélni addig ne bízz meg egyikben sem.

16/L

2017. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kkevink12345 válasza:
Nem vagyunk furák, de ha részeg volt akkor menny oda és fogdd meg a vállát és mondd el mit érzel.
2017. febr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!