Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk ti mit tennetek ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit tennetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy fiu , aki nalam 1 evvel idosebb, 5-8ban egy suli ba jartunk, de abszoolut nem beszelgetunk, de ugy latasbol ismeruk egymast.Tavaj elott kezdem a 9.ik osztalyt, es mivel eddig falun jartam suliba, igy a busszal ingazok be a varosba ( ani viszonylak nincs mesz, csak30 percre nagyabol). Es en ezzel a sraccal egy buszon jarok, es el kezdet velem ugy beszelni. Ezel nyilvan semi gond, csak talan kicsit TULZOTTAN is nyomul neha napjan.Neha a beszelgeteseink soran feltunt hogy mintha tetszenek neki, de mivel akkoriban szerelmes voltam valakibe, igy nem igazan torodtem vele.Ezel a sraccal elege tavolsag tarto vagyok nem is igazan szeretem ha tul kozel van hozzam , szoval minnel meszebb van tolem annal jobb :D. Tavaly ev vegen, amikor mar el kezdodott a nyari vakacio el kondoskodtam ezen a helyzeten es eszre vettem hogy elegge kozel kerultunk egymashoz(amit persze en nem akarok), es arra a kovetkeztetesre jutottam hogy kicsit vissza kell venni ebbol, mert nekem nem igazan tetszik es nem akarom hirtelen azon kapni magam hogy majdnem jarunk. Persze nyilvan nagyon kedves meg minden de nem igazan az esetem, nem is igazan nez ki jol (tudom nem a kulso szamit, de azert na..); mivel a sulija nincs olyan mesze az enyemtol, ezert kb ugyannara megyunk suliba. Tobbszor akart el kiserni, ebbol parszor sikerult is :D , de probaltam azert mondani neki hogy mivel nem a pasim ne kisergesen (ekkor mar 100%-osan bebizonyult hogy teteszem neki), eleinte probaltam szepen es finomman mondani, de amikor man 100 ezredjere mondom el neki es a kepembe rohog akkor majdnem tenyleg bediliztem.Mivel rajottem hogy tetszem neki, ezert el modtam neki parszor hoggy nekem nem tetszik, nyilvan ilyenkor letagadta hogy tetszem neki.De viszont azert mondtam meg neki hogy nem az esetem, hogy ne keltsek benne hamis remenyt agy hasonlot.Elegge tavolsag tarto vagyok vele, mer igazsag szerint nem is igazan szeretek fiukkal baratkozni(persze van kivetel :) )es mindig kijavitom ha mondja hogy baratok vagyunk, hogy mi csak ismerosok vagyunk. Fiuk ti mit tennetek ilyenkor, amikor latjatok a lanyon hogy nem tetszetek neki es abszolut tavolsag tarto veletek, es miert vagytok ennyire ramenosek.Persze ez nem problema bizonyos hatarokon belul, de amikor mar latod a lanyon es mondja is neked hogy nem lat szivesen, akkor miert kell ilyen eroszakosnak lenin. Egyszer meg regebben a teli vakacio elott megyek suliba(elegge ballabbal keltem, szoval mar alapbol nem volt valami jo a kedvem) erre a srac velem jon, el akar kisrni, en mondom hogy hadjon beken, de ezt el mondtam neki vagy 5x, de meg ezek utan is ott volt, en meg mar idegembe azt hittem sirok(mert mar majdnem sirtam, kozel voltam hozza) gondolom mivel latta hogy kivagyok keszulve el ment, beken hagyot.


(ne kovezetek meg legyszii >.< )


16L



2017. jan. 10. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok rámenős, akkor gondolom kivétel vagyok :D

Szerintem nem tudja elfogadni, hogy nem a te eseted :/

2017. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Édes Istenem. Javíts az írásodon kérlek. NA de, nem kötözködni járunk ide...


A pasi abszolút nem tudja elfogadni hogy nem az eseted, kell neki egy kis idő, viszont ha legközelebb ez van, rúgd tökön. A lehető legrosszabb dolog ami férfival történhet, valami szörnyű dolog, de abból biztos érti. Vagy csak kerek perec mondd meg neki hogy takarodjon

2017. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*kövezzetek
2017. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hú, ez az írás tényleg kínzás :D

Egyébként hidd el, ha abbahagyná, és semmibe venne, leszarna, akkor azért hiányozna.

2017. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom és bocsánat a helyes írás miatt
2017. márc. 12. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Azis lehet hogy nem veszi komolyan amit mondasz.
2017. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!