Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi tanácsadás. (? )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi tanácsadás. (? )

Figyelt kérdés

Háttér infók:

Magasságom: 160 cm

Súly: 58 Kg

Kor: 14

Nem:Fiúbubus

Kinézetem: Olyan amilyen (zöld szem, barna haj, arcom átlagosan átlagos, de nem ronda)


A lány akibe szerelmetes vagyok:

Háttér Infók:

Magasság: Nálam alacsonyabb

Súly: 40 Kg

Kor: 13

Nem:Lány

Kinézete: Szőke, kék szem, az arca gyönyörű(Az anyukám szerint egy csirkére hasonlít, de ez mellékes)


Story:

7 éve ismerem. 3 éve vagyok oda érte.

Fiatalabb koromban szerelmeslevelekkel, bizsu ékszerekkel próbálkoztam nála. Mindig balul sült el, már akkor is, minden próbálkozásom. Mivel én nem vagyok egy visszahúzódó tipus, nyíltan kijelentem az érzéseim.

Manapság Többször mondtam neki a "Szeretlek" szót, de nem veszi komolyan. Szerintem gúnyolódásnak veszi.

A barátaim számára érthetetlen, hogy szerelmes vagyok ebbe lányaba. A személyisége rossz, hirtelen haragú, van benne kellőkeppen rossz indulat is. De nem tudom miért, egyszerűen kilátástalanul vonzódok hozzá. Mintha valami varázslat lenne, ami összeköt engem , vele....egyszerűen rabul ejtett.

.......................................................................

Oké, jöhet az esemény ami számomra teljesen érthetetlen volt.

Mivel minden "szeretlek' szóra "nem érdekel"-el válaszol eléggé Kivett az ismerősei közül Facebookon,kivette az osztálytársát, megsértődtem. Úgygondoltam, ha már semmibe vesz, akkor én is úgy teszek.

Egy hónapig nem szóltam hozzá (gondoltam- ha nem vesz figyelembe akkor én is úgy teszek). Észrevettem, hogy egy hét elteltével már "zaklatott" , hogy miért nem szólok hozzá. Folyamatosan idegeskedett, hogy semmibe veszem. Mindig kérdezte, hogy " mi a bajom", meglepett a viselkedése, hisz mint már írtam, magasról leszarta az érzéseimV végűl már a haveromat is zargatta. Végűl általa bocsánatot kért és rendeződtek a dolgok, kicsit kedvesebb már, de ha felteszem a "szerelmes vagyok beléd" témát ugyan az a reakciója mint azelőtt. ( Sajnálom szegény Dávidot, mit lekellett szenvednie a szerelmem miatt, azóta már meg is fenyegettet, hogy mégégyszer NE kerüljek ilyen helyzetbe, mert megöl.) Kérdésem az lenne, hogy van e remény arra, hogy szerelmetes pár legyünk? Előre is köszönöm a válaszokat :)



2017. jan. 11. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
RESPECT, annak aki ennyi időt szánt egy kamukérdés kiírására.
2017. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés. Látom hiába írtam le a történetemet.
2017. jan. 11. 19:27
 3/9 A kérdező kommentje:
De kiváncsi vagyok, mi ebben a kamu?
2017. jan. 11. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:

160cmhez 58 kiló vagy 14 évesen? WTF, én a magam 175 cmevvél vagyok 61-2 kiló...


14 vagy ő meg 13, mégis mit vársz?? Jó esetben egy ilyen korú lány még csak most tapasztalja meg ezeket hallásból és ismerkedik az érzéssel milyen is lehet valaki mellé elköteleződni, te meg azzal bombázod, hogy szeretlek ......

Azért mivel 7 éve ismered, kötődik hozzád, ezért keresett és nem azért mert "szerelmes" beléd.

"A remény hal meg utoljára"

2017. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Mi az, hogy kulcsszónak ott van, hogy Szegény Dávid barátom xD
2017. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Asszem igazad van. Bár szerintem a sok riban.c mellett, szegénynek kéne valamilyen fogalma legyen , talán még túl sok is.
2017. jan. 11. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Most Ri**ncoztad le a lányokat, azt hiszem megvan a problémád öreg, BUNKÓ VAGY ÉS MÉG DAGADT IS.
2017. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Molnár Krisztián te vagy az?
2017. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól van akkor inkább hagyjuk.Itt nincs segitség. (Amúgy ja ÉN VAGYOK MOLNÁR KRISZTIÁN)
2017. jan. 11. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!