Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, tudnátok segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy fiú, de nem tudom, hogy hogyan mondjam el neki. Segítenétek, hogy nektek mi "esne jól" vagy minek örülnétek.

15/L



2017. jan. 14. 11:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a kérdést, hogy mit szeretnek a fiúk általában.
2017. jan. 14. 11:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elsőnek csak szimplán beszélgessetek. Aztán mondjuk mikor elköszöntök öleld meg, esetleg még az arcára egy puszit is adhatsz. Nekem ez így tetszene. De ha csak szóban akarod tudatni vele, akkor: már nagyon régóta bejössz, de most végre bátorságot vettem magamon és ha gondolod, szívesen elmennék veled valamerre.

15F

2017. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra kérdező az #1-es válaszát mivel ő sajnos beteg és nincs tisztában szegény azzal hogy mit ír :/

Amúgy hogy válaszoljak a kérdésedre szerintem beszélgess vele erről a dologról meg másról is a lényeg hogy sokat beszélgess vele aztán majd lesz egy olyan alkalom amikor elmondhatod neki már mint amikor jó lesz az időzítés :)

2017. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!