Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem így?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akibe szerelmes lettem. Minden jel arra mutat, hogy Ő is ugyanígy érez. Tök jó ez a szemezősdi, meg hogy mosolygok egymásra, meg tudjatok az egyéb ilyen dolgok. Simán lehet, hogy a közeli jövőben összejövünk.


Viszont néha ugy érzem, hogy ha összejönnék vele, eltűnne ez a "szikra" vagy mi köztünk. Mert akkor mar tudnánk, hogy egymáséi vagyunk es nem kell küzdeni a másikért. Vagy ezt csak én gondolom így?


Azért gondolom, mert nagyon szeretem Őt es felek, hogy elveszítem.


Volt mar kapcsolatom, de valahogy Ő más. Erősebbek az érzéseim iránta, mint eddig bárki más iránt.


Szóval 2 kerdes:


1. Megmarad az a bizonyos "szikra", ha összejövünk?


2. Miért érzem igy? (Tudom, hogy leírtam, hogy azért, mert felek, hogy elveszítem, csak sztem van valami más magyarázat is)



#fiú #lány #szerelem #szikra #párkapcsolat (?)
2017. jan. 14. 17:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Es ugy érzem, hogy Ő az igazi.
2017. jan. 14. 18:05
 2/4 Waterpolo111 válasza:

Szerintem ha összejöttök, akkor is megmarad a szikra :)

Csak szerintem minél hamarabb jöjjetek össze, mert lehet, hogy ezt a szemezgetést stb. megunja és más lány után néz.

2017. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Waterpolo111 válasza:
Hány éves vagy? És honnan tudod, hogy ő az igazi ha össze sem jöttetek?
2017. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom megfogalmazni azt az érzést, ami miatt azt érzem, hogy Ő az igazi. Női megérzés 😉
2017. jan. 14. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!