Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na most mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hónapok óta beszélgetek egy fiúval, kölcsönös a szimpátia, találkozni még nem találkoztunk, mert elfoglaltak vagyunk.(suli és délutáni elfoglaltságok)

4-5 napja beszélgetek egy másik sráccal, akinek nagyon tetszem és már most szeretne velem találkozni. Kedves a fiú, de nekem ott az első srác, rá várok, ezzel a fiúval pedig alig beszélgettünk még, nem szeretem még, csak aranyosnak találom. Nem akarom megbántani de, mert tényleg jófej.

Mit mondjak neki? Vagy mit csináljak? Nem akarok gonosz lenni a második fiúval...

(17L)



2017. jan. 16. 19:43
 1/6 Technokol Rapid ***** válasza:
Az első fiúhoz túl elfoglalt vagy, hogy találkozz de a másikra meg van időd. Hogy is van ez? Egyébként meg ha hónapok óta beszélgettek és nem találkoztok abból nem lesz semmi...
2017. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A másodikra sincs időm... A második fiú hajtja, hogy találkozzunk, de én mondtam neki, hogy ez még korai lenne... Az első fiúval pedig miatta nem jön össze a találkozó igazából, mert ő sokkal elfoglaltabb, mint én. Ha nekem jó volt egy szombat, neki nem. Ha neki volt jó, nekem nem. És nem álkifogások voltak.
2017. jan. 16. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Találkozz azzal, aki szimpi. Ha mindkettő szimpi, találkozz mind a kettővel. Azzal, hogy beszélgetsz valakivel chaten, még nem fogadtál monogám párkapcsolatot, nem? A legtöbb csaj szokott több férfival is randizni, mert a randin nagy részükről úgyis kiderül, hogy annyira nem életképesek... :P A pasik is szoktak több csajjal randizni, ha nem teljesen elveszettek...
2017. jan. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 leo4v válasza:
Hid el nekem ojan nincs h tull foglalt ha tenpeg szeretne vagy bejonel neki hid el tuti szeretne veld talalkozni
2017. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Amikor szerelmes vagyok, akkor leszarok minden délutáni foglalkozást, mert valahogy ő az első..
2017. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj, azt kihagytam, hogy elválaszt minket kb 220 km.

Az első egyetemista, mellette dolgozik, a második pedig csak dolgozik.

2017. jan. 18. 21:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!