Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Elrontotta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Elrontottam valamit? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel azt hiszem alakul köztünk valami. Sokat beszélünk, hozzámér, szemezünk. Ma egyszerűen nem tudtam nem észrevenni, hogy nézett. Olyan volt mint aki arra vár, hogy odamenjek hozzá. Láttam rajta, hogy rossz kedve van, elég szomorú volt egész nap. Összeszedtem magam, odamentem, majd megkérdeztem, hogy ülhetek-e mellé. Erre azt mondta, hogy tök mindegy úgyis zenét akar hallgatni. Most ez mi? Szórakozik velem vagy miért csinálja ezt? Aztán másnap már egy kicsit jobb kedve volt, másokkal simán beszélgetett, nevetett, viszont hozzám se szólt. Természetesen csak nézett. Nem értem mi van, nem történt semmi amivel megbánthattam volna, de úgy érzem valami mégsem ok. Persze a ha rákérdeznék tuti annyit mondana, hogy semmi. Most mégis mit kéne tennem? Mit jelent ez? Előre is köszönöm a válaszokat

2017. jan. 17. 13:34
 1/6 A kérdező kommentje:

+Nagyon rosszul esik, hogy mindenkivel közvetlen és kedves, velem viszont nem :(

Holott eddig minden rendbe volt. Valamire fel akarja hívni a figyelmemet? Vagy mit akar?

2017. jan. 17. 13:36
 2/6 anonim válasza:
22%
Haragszik rád tuti hogy haragszik. Én is ezt csinálom haragszom a srácra de mégis nézem. Valószínüleg azért mert nem kezdeményezel.
2017. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Mind ezt teszi, elcsábítanak a telefonjaikkal amelyeken kismacska füles tokok vannak és már másról se álmodok csak, hogy az ő kiscica füleit is simogassam😭

Néz de minek? Jó kérdés😟😞

2017. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kucikkkkaaa válasza:

Lehet hogy megbántottad valamivel csak nem vetted észre,az is lehet hogy azért bámul de nem beszélget veled mert azt akarja hogy te kezdeményezz. Többet nemtudok sorry.

U.I.: Sok sikert! :)

2017. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy egyszerűen csak tesztel téged. Vagy így csábít: szemezget veled, de nem akar az a lány lenni, aki azonnal beleborul egy srác karjaiba. Vagy egyszerűen fél veled beszélni, mert tetszel neki. Szokott ilyen lenni. Azokkal az emberekkel lazábban beszél az ember, akikhez nem köti semmi, viszont ha ő valamit érez irántad, és mond valami rosszat, és azt hiszi, hogy megbántott téged, akkor az nagyon fájna neki. Mindenképp próbálj vele beszélgetni! A lányok már csak ilyenek; vannak hülyeségeik, de vannak nagyon jó értékeik, amiket érdemes megismerni.
2017. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arany drága bogaram. 17 évesen ő is ugyanúgy fél a pofára eséstől, mint te. Ő adja folyamatosan a jeleket, te meg nem tudsz velük mit kezdeni. Mi a lófaszt vársz még tőle?
2017. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!