Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólítsam meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy furcsán hangzik,de nem rég váltottam sulit.Először nem is törődtem a fiúkkal,és csak arra koncentráltam hogy legyenek barátnőim.Szóvalbeleszerettem az osztálytársamba és bármilyen vicces egy SZIÁNÁL többet nem beszéltünk én meg sajnos ilyen téren elég bátortalan vagyok.A válaszokat előre is köszönöm!

2017. jan. 17. 14:50
 1/2 anonim válasza:

Hé, kötsög!

Amúgy, gondolom, van neve. Ha okos a srác, menj oda hozzá, hogy nem értesz valamilyen feladatot, hogy el tudná-e magyarázni. Vagy ilyen alap kérdések, pl milyen óránk lesz, hol, stb... Simán előfordulhat, hogy ezek után beszédbe elegyedtek..

2017. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!;)Majd megpróbálom
2017. jan. 17. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!