Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki mar nyar ota tetszik, facebookon lattam eloszor, de volt baratnoje mar regota igy hagytam. Aztan decemberben levette a baratnojevel a kozos kepuket igy én bejeloltem facebookon es vissza jelolt, majd remelve, hogy ram ir belajkoltam a profilképét, ra egy orara o is az enyemet, de nem irt ram. Mivel ugye ismerosok lettuk igy lattam az osszes kepet es szerintem még mindig meg van neki az a baratnoje csak eddig ezt nem tudtam. Szerintetek attol rairjak a fiura? Elmondjam neki hogy nekem mar reg ota tetszik. Vagy ezt milyen jelnek vegyem hogy valoszinu meg van neki a baratnoje de engem mint idegen csajt visszaigazol meg miutan lajkoltam a képét o is az enyemet. Ezzel a lannyal tobb mint 2 eve vannak egyutt. De facebookra nincs kiirva.

2017. jan. 18. 23:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 22 eves lany vagyok es o is ennyi.
2017. jan. 18. 23:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne. Ne írj rá úgy azonnal, hogy "szia tetszel".

Legrosszabb dolog. Úgy fog rádnézni mint egy naív kislányra. Elsőnek ismerkedj meg vele közelebbről, derítsd ki hogy tetszel neki és hogy most van barátnője vagy nincs.

2017. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor hogy irjak ra? Nincs is vele kozos ismerosom. Nem tudnam kitol kideriteni.
2017. jan. 18. 23:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan ismered? Csak beszéltél már vele, ha ennyire tetszik, különben csak elfelejtenéd.

Ettől független ráírhatsz simán. Add meg neki a kezdő löketet, és ha kap az esélyen, akkor tetszhetsz neki, viszont ha tényleg van barátnője, akkor sajnos nem sok esélyed van nála.

Próba szerencse. Akár még meg is tetszhetsz neki, viszont ezek szerint te se ismered. Lehet hogy egy kis beszélgetés után, nem is fogod annyira már kedvelni. 18/f

2017. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, csak facebookon lattam még a nyaron meg eletben a baratnojevel nem sokkal kesobb. De o engem nem ismer, meg akkor sem latott.
2017. jan. 18. 23:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tetszik. Ezer srác lesz még aki tetszik majd. Próbáld meg, de ne remélj sokat. Ha nem hát nem, állj tovább. #4 voltam
2017. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írj rá. Keress valami témát. Például: "Helló, olyan ismerős vagy, találkoztunk már valahol? Nem gond, hogy bejelöltelek?"

A többinek jönnie kell ha működik a kémia :)

2017. jan. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem ha van barátnője akkor felejtsd el gondolj bele milyen érzés lenne ha van egy barátod és egy másik lány írogat neki esetleg el is akarja tőled csábítani..
2017. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, 22 évesen dedó szinten vagytok....else akarom hinni, hogy komoly a kérdés. Elvileg felnőtt emberek, lájkolgatnak, meg bökdösnek de nem tudjak, hogymondjak el az erzeseiket... Ez gaz!
2017. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!