Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba. Randizgattunk nyár óta hébe-hóba. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egy fél hónapja már nem írt egyáltalán. Én úgy ahogy túltettem magam rajta, nehéz volt, de azt hittem sikerult. A barátnőim azt mondták, hogy nyissak új emberek felé, ezért ma lett volna egy randim. De egész tegnap este az ment a fejemben, hogy képtelen vagyok úgy találkozni a másik fiúval hogy nem tudom,hogy nem tisztázom a helyzetet a korábbival. Így írtam neki. Számítottam rá, hogy visszautasít. De rosszabbul érintett mint vártam. Egész reggel abba sem tudtam hagyni a sírást, az önbecsülésem romokban. Soha egyetlen srácnak sem tetszettek, aki nekem is bejött volna. Most kedvetlen vagyok, a randit is lemondtam, nem tudok vele ilyen állapotban találkozni, hogy a másik fiún jár az eszem. Nagyon szerelmes vagyok a korábbi srácba. Mit tegyek hogy elfelejtsem? Hogy legyek túl rajta?

17/L


2017. jan. 19. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért mentetek szét? Hogyhogy nem írtok egymásnak? Történt köztetek valami?
2017. jan. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is voltunk együtt, csak találkozgattunk, meg jól éreztük egymást együtt. Aztán december környékén azt vettem észre hogy csak én írogatok neki. Ezért januárbsn hanyagoltam, meg akartam nézni hogy ő fog-e keresni. Nem keresett. Igazából semmi veszekedés vagy hasonló nem történt köztünk. Csak írta, amikor megkérdeztem, hogy most mi van kettőnkkel, hogy szerinte nem működött volna, mert nem érzett úgy. És ezt így kisüti 7 hónap után...Körülbelül a semmiből. Én nagyon kiakadtam, nagyon szerelmed vagyok belé, semmihez nincs kedvem és nem tudom mit kéne csinálnom, hogy elfelejtsem.
2017. jan. 19. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!