Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szerelmes belém? 13/l

Figyelt kérdés
Tegnap kerültem új suliba és szerencsére szinte mindenkivel összebarátkoztam! sok fiúval is! De van köztük 1, nevezzük A-nak. tehát A egy nagyon helyes, cuki, okos, és kedves fiú. pont előttem ül. Nagyon sokat szoktunk beszélgetni. Ha mondok valami vicceset, (az én véleményem szerint) akkor nevet. Néha ránézek és azt látom hogy néz de akkor gyorsan elkapja a fejét. Ha kérdezek tőle valamit midig szívesen válaszol. Ma például az osztály izomagyúja rám szólt óra elején amikor bejött a tanár hogy: -ÁJJÁMÁNFE! (álljál már fel) én pedig felálltam mert nem tudtam hogy fel kell állni mert a másik suliban nem kellet amikor bejött a tanár. De akkor A rá szólt hogy: -Hadjad már!Nem tudta! Ezután rám nézett és mosolyogva azt mondta hogy ne foglalkozz vele! Tehát ezek történnek. Mennyi az esélye hogy szerelmes belém? Lehet hogy csak havernak tart? Remélem nem mert nagyon tetszik. Sőt! Ha tényleg szerelmes belém hogyan adjam a tudtára a viszonzásomat? Hogyan imponáljak Tudom hogy nem szabad a lánynak kezdeményezni de annyira félénk velem szemben! Légyszi segítsetek!!!

2017. jan. 19. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Vonzalom van még max ha most ismerted meg.
2017. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hogyan tudassam vele hogy tetszik?
2017. jan. 19. 16:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia Virág!

Figyelj, nagy hülyeség az, hogy a lánynak nem szabad kezdeményeznie. Persze vannak fiúk, akiket ez zavarna, de szerintem a százalékos arányuk a társadalomban 5% alatt van. Magyarán mondthatjuk, hogy senkit nem zavar. Akiket igen, azok jellemzően simán leszlítanak, kezdeményeznek. Tapasztalataim szerint a legtöbb lány csak pajzsnak használja ezt az 1000 éves szokást, hiszen teljesen érthetően félnek az elutasítástól. Ha Te mersz kezdeményezni az nagyon jó! Nyugodtan hívd el valahova, vagy csak adj jeleket neki, és várj, hogy elhívjon. A lényeg ugyan az: nyugodtan mutasd ki, hogy tetszik, ne félj a kezedbe venni az irányízást. Hidd el, örülni fog! Sok sikert! ;)

2017. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mondj kisebb utalásokat; tartsd a szemkontaktust, akkor is, ha észreveszi, hogy nézted; bókolj (NEM a fiúk dolga, hidd el, ezzel sok jó pontot lehet szerezni); mosolyogj sokat - oké, ezzel igazából annyit tudsz elérni, hogy jobban fogsz tetszeni neki*; ha szeretnéd, hogy randira hívjon, akkor utalhatsz ezen célodra azzal, hogy elmondod, hogy mennyire nem lesz semmi dolgod ekkor-meg-akkor; Te magad is elhívhatod (persze nem kell úgy fogalmaznod, hogy „El jösz velem randizni?”), úgy hogy pl megemlíted, hogy mennyire szeretsz sétálni/ mennyire szívesen megnéznéd, meglátogatnád X helyet, majd megkérdezed, hogy elkísérne-e. Ehez azért kell bátorság, hiszen valamilyen szinten egyértelmű, hogy randira hívod, de hidd el, nem fogja elútasítani, csak akkor, ha nem tetszel neki, vagy ha hihetetlenül félénk.


Sok sikert ;)

2017. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

(Lemaradt a csillag :'D )


*A mosolygás nagyon vonzó tud lenni. Komolyan! Nem is gondolnád, hogy mennyire. Azonban mosolygás alatt ne arra gondolj, hogy mosolyra húzod a szádat, hanem arra, hogy látszanak a fogaid is. Persze ne ess túlzásokba :'D . Sok olyan helyes fiút (vagy minimum átlagon felülit) ismerek, aki egy lány mosolyába szeretett bele. Egy átlagos lányéba! Ha pontoznánk a lányokat, és tegyük föl, hogy 6/10 lennél, akkor ha sokat mosolyogsz, akkor lehetsz 8/10 is! És ez még csak a mosoly volt, nem az ölzözködés, haj, stb... Persze a fent leírt pontozás relatív, nem mondom, hogy 6/10 vagy. Ha így megtetszettél neki, biztosan Szép Vagy. ;)

2017. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem merek az osztálytársaim előtt beszélni vele mert akkor lehet kiröhögnének! Ha bejelölöm facebookon az jó? Ha ott beszélegetek vele? Ja és egy kicsit duci vagyok! Lehet hogy ettől még tetszek neki?
2017. jan. 19. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó, ha facebookom beszélsz vele. Az talán még jobban fel is keltheti a figyelmét mintha élőben beszélgetnétek egy keveset, hiszen otthon - a konfortzónájában - az ember nem irkál mindenkinek (már ha irogat), csak a barátainak és annak aki tetszik :) . És végülis ettől sem kell annyira félned, hiszem mondhatod, hogy csak barátkozni akarsz vele, mert szimpi, ha rákérdeznek és megijedsz.


Mit jelent az, hogy egy kicsit duci?

Vannak akiknek nem jönnek be a vékony lányok, de a többségre nem ez a jellemző. Esetleg kereshetnél egy képet a neten egy lányról/nőről, akinek hasonló alakja van, és azt belinkelhetnéd. Egyébként ha sokat mosolyogsz (ez tényleg fontos :'D ), szépen (igényesen, nem divatosan [persze vannak jó divatok is]) öltözködsz és áplolt (nem rágod a körmöd, nem hagyod, hogy bentmaradjon alatta a kosz; hetente minimum egyszer mosol hajat; nem sárgák a fogaid; tiszta ruhákban jársz) vagy, akkor minden fiúnál van esélyed. Mondjuk az sem árt, ha nem vagy full hülye ;)

2017. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Könyvimádó05 válasza:

1. "ÁJJÁMÁNFE!" xD

2. Szerintem 'teccel' neki.

3. Keresd a társaságát. Kedvenc ilyen becserkészős izém az, hogy leülsz mellé pl. egy padra, majd egyre közelebb bújsz/dőlsz hozzá. Ha ellök, nem tetszel neki, ha viszont mondjuk ráhajtja a fejét a tiédre, nyert ügyed van!

15/Lovászlány(xD)

2017. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az lovászfiú nyolcadik :D

15/L (lovászfiú) :'D

2017. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as!

Dolgoznak a hormonok v mi?

2017. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!