Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be neki hogy többet érzek iranta?

Figyelt kérdés
9. Osztalyos vagyok ugye már egy fél éve új osztalyom van a gimiben. Már az első hónaoban megtetszett nekem az osztálytársam valamiért.. legjobb barátnőmnek is megtetszett ez a fiu es ő ezt el is momdta neki de a srác visszautasította és azota (4hónapja) egy szót se beszeltek egymással. Jelenleg ez a fiú a legjobb haverom az osztályban és nem akarom elrontani a kapcsolatunkat de már tényleg nem bírom. Szerintetek mit csinaljak?

2017. jan. 19. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

ha felnőttesen akarsz viselkedni akkor nem vágod egyből a képébe,hogy tetszik neked - azzal csak elijeszted

próbálj meg közelebb kerülni hozzá,hívd el kettesben találkozni minél többször és mondjuk az 5. randi után valld be hogy többet érzel,akkor nem fog meglepődni és kisebb az esély arra hogy vissszautasít

2017. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hello szia hello! Többet érzek irántad xy dologban meg mindenben ebben az xy dologban...szerintem jobban is megismerhetnék egymást te hogyan gondolod?
2017. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!