Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Találok szerintetek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok szerintetek ilyen fiút? 14/L

Figyelt kérdés

- szereti a motorokat ( foleg a crossmotorokat)

- szereti a műveszeteket

- kedves, okos, figyelmes, nem bekepzelt

- korahoz kepest nem akar tul sokat

- imadja az allatokat ( esetleg van neki is vmi kulonleges pl.:kigyo, kameleon)



2017. jan. 21. 14:03
 1/7 anonim válasza:
Valahol bisztos :D de hidd el nekem, akarkivel hoz ossze az elet, mindegyikben mas lesz, ami megtetszik benne, igyhat mindenre legyel nyitott, es akar Te is lehetsz az, aki ezeket megszeretteti vele :) 16/L
2017. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok,nagyjából
2017. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, de nem érdemes ilyen konkrét kritériumokat hozni előre.

Az, hogy kedves, okos, figyelmes, nem beképzelt, szubjektív, de reális elvárás. Még talán az is hogy szeresse a művészeteket.

Az hogy a crossmotorokat és az egzotikus állatokat is imádja, már nagyon nehezíti a dolgodat. Hatalmas véletlen kell hozzá hogy ilyen fiúval találkozz, és ezek nem alapkövei egy jó kapcsolatnak. Kicsit olyan mintha simsben tervezted volna meg az álompasit, aki vagy létezik, vagy nem. Ha létezik, nagyon nagy szerencséd van, de sokkal valószínűbb hogy az idealizált, tökéletes pasiképedhez hasonlítgatsz mindenkit, emiatt rengeteg fantasztikus, valódi srácot utasítasz el, és rengeteg élményt hagysz ki, aztán a végén csalódni fogsz mert rájössz, hogy ez az idealizált kép nem létezik, és összejössz az első pasival aki nem nyilvánvalóan pszichopata.

Azt meg, hogy "korához képest nem akar túl sokat", nem tudom értelmezni. Nem akar szexelni? 16 éves kor fölött alig van, de miért kéne? Teljesen természetes része a párkapcsolatoknak a szex. 18L

2017. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából ez vagyok, bár motorok után nem annyira rajongok, inkább autók, egyéb nagytestű járművek. A többi az illik rám. 15/F
2017. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Réka, te vagy az????????
2017. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem
2017. jan. 21. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj
2017. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!