Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elítélne és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélne és megutálna?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon szeretek, és ő is szeret legalábbis azt mondta. 18 éves, és úgy tudja hogy 17 vagyok, de nem hanem 15. Küldtem már neki lentről képet. De ő is küldött magáról. Igaz hogy én csak 3-mat, viszont akkor is. Nem tudja az igazi életkoromat, de nagyon szeretem, és félek hogy megutálna, elítélne. Mert múltkor mondta nekem hogy a 14 éves lányok mekkora ribik és én is helyeseltem, pedig 15 vagyok. Nem tudom mit tennék nélküle. Valószínűleg összeroppannék, és tudom hogy ez be fog következni mert nem titkolhatom életem végéig a korom. Mit csináljak?

2017. jan. 21. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan? Manapság ez a szerelem? Megy a hülye kép küldözgetés, konkrétan mindenünkröl? Úristen.

I lost hope in my generation.

14/L

2017. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Figyelj tudom hogy ez most ribisen nézhet ki, de nem ismersz. Ne ítélj el úgy hogy semmit se tudsz rólam. Nem vagyok olyan lány aki minden jött menttel lefekszik, szűz vagyok. Szóval tudom hogy így látszik külső szemből én is ezt mondanám ha nem én lennék, de nem kell egyből a rosszra gondolni
2017. jan. 21. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Dragam, ez nem ribisen nezhet ki, hanem ribisen nez ki. Akk hogy agyjunk tanacsot ha nem ismerunk? Ilyen viselkedessel csodalom h meg szuz vagy. Barmennyire is fontos lehet egy pasim, van onbecsulesem es ha nem eltunk mar szecualis eletet, nem is almodhat arrol h kuldozgessek kepeket az intim testreszeimrol. Es komolyan azt mondja a 14 evesek megkorra ribik? Teged nem ismer?
2017. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Eszembe nem jutna a paromnak "olyan" kepet kuldeni. Megis minek? Hogy amikor majd huu de osszevesztek feltolja oket a netre? Amugy kerdezo, te hogy reagalnal ha kiderulne hogy a fiu hazudott neked a korarol? Ugye milyen sz*r erzes? Es minden szemetnek elhordanad.

15 evesen ugy viselkedsz mint egy 10 eves.. persze a pucer kep kuldes az megy..

Inkabb a sulira koncentralj. Es ha nem akarod hogy eliteljenek akkor nem kene gyk-ra leirni az eleted.

2017. jan. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!