Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a szerelmemet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a szerelmemet eltiltják tőlem a szülei?

Figyelt kérdés

17 éves a lány akivel kavarok és nagyon tetszik nekem, többet szeretnék tőle tényleg úgy érzem, hogy már kezdek belé szeretni. Viszont a szülei elég sznobok és nagyon nem nézik jó szemmel a kapcsolatunkat, sokat bántják miattam a barátnőmet, hogy nézzen rám én csak átverem, kihasználom csak meg akarom dugni, csak azért tetszek neki mert jól nézek ki stb. Az igazság az, hogy az apja jól ismer engem és régebben a tanárom volt, tudja hogy voltak dolgaim amiket hát nem sokan néznek jó szemmel és vele se voltam kifejezetten jóba mint tanárral.

Megértem őket bizonyos szempontból de eddig hiába próbáltam bebizonyítani, hogy soha nem bántanám a lányukat és tényleg szeretném őt, mániákusan vigyáznak a barátnőmre, suli után is egyből haza kell mennie, nem is nagyon akarják hétvégente elengedni sehova akkor sem aludhat nálam azaz természetesen a barátnőinél akiken szintén számonkérik ha úgy van. A múlt héten suli helyett velem volt a lány, egész nap együtt voltunk életem egyik legszebb napja volt. Aztán délután éppen a mellkasomon fekszik a lány amikor hív egy szám, felveszem és az apja volt?! Honnan tudta meg a számom? Én pedig nem tűröm, hogy bárki úgy beszéljen velem mint ő akkor szóval veszekedni kezdtem vele, tudom hogy hülye voltam. Azóta van ez.

Tényleg nagyon vonzódom ehhez a lányhoz és nagyon jól megvagyunk és biztos, hogy boldog pár lennénk. De nagyon durván közénk állnak. Egyenlőre kb semmi esélyt nem látok rá, hogy megkedveljenek valahogy különösen az apja, de azt mindenképp el szeretném érni, hogy elengedjék hozzám a lányukat. Valami ötlet? Már egyszer megcsináltam azt, hogy hazakísértem őt és eléjük álltam és normálisan megmondtam, hogy a szándékaim tisztességesek -jó ez volt a lényeg de nem így mondtam- és akkor is teljesen elutasítóak voltak. Most meg milyenek lennének fogalmam sincs. A lányról nem mondok le semmi pénzért.


2017. jan. 25. 00:11
 1/6 A kérdező kommentje:
A lány szót egy picit sokszor használtam, de mégsem írhattam azt, hogy barátnőm mert ilyen körülmények között nem nevezhetem annak. Egyébként tényleg nincs velem nagy gond, nem keverném bajba Őt sőt mindig úgy vigyázok rá... De ezt sem értik meg.
2017. jan. 25. 00:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg a szülei kedvére tenni. Tényleg hatalmas hiba volt az a veszekedés, mert így csak azt bizonyítottad be, amit eddig is gondoltak rólad. De szerintem még nem veszett ügy. Kérj bocsánatot az apjától, mondd el neki, hogy tudod, hogy milyennek lát téged, hagyjad, hogy kimondja amit szeretne, ne lépj közbe ha valamivel beolt éppen, vagy szidalmaz, inkább bólogass, és mondd azt neki, hogy "teljesen megértem, hogy ennyire félti a lányát, tekintve amit tud rólam, de had bizonyítsam be magának, hogy nem csak olyan tudok lenni, kifejezetten nem a maga lánya mellett, csak egyetlen esélyt szeretnék arra, hogy bizonyíthassak." Innentől pedig a te pályád ha rábólint.:D Ha nem akkor pedig mondd azt neki, hogy kérdezze meg a lányát, hogy ő mit szeretne, ha miattad nem, akkor legalább miatta legyen elnéző, mert ez nem csak neked rossz, hanem a lányának is gondolom.
2017. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A szülőkre kell hallgatni mindig!! Mindig igazuk van..
2017. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szégyen, hogy lógtatok a suliból, meg értem a szüleit, hogy miért nem akarják hogy veled legyen, mert bele viszed a rosszba. Azért nem aludhat veled, mert félnek, hogy terhes lesz.
2017. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg szerintem amúgy cigány vagy és emiatt nem. Nem akarják hogy elrontsa az életét
2017. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Anyádat cigányozz! Egyébként ha engedtek volna minket rendesen találkozni nem kellett volna arra fanyalodni, hogy ellógjunk a suliból, hogy végre együtt tölthessünk egy napot ne csak 1-2 órát sunyiba.

Amúgy meg a saját példámból is tapasztaltam már, hogy a szülőknek egyáltalán nincs mindig igazuk. Első köszönöm amit írtál, mindenképpen bocsánatot szeretnék majd kérni az apjától, de esélyt nem gondolnám hogy adna a bizonyításra mert azzal jönne, hogy nem érdemlem meg vagy hogy már volt lehetőségem és elrontottam.

2017. jan. 25. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!