Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy kedves fiu haverom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kedves fiu haverom "baszkodja" a hajam, es furan viselkedik az mit jelent? Lent a tobbi

Figyelt kérdés
Dávid nagyon jo fiu haverom, szinte mindent egyutt csinalunk. Tegnap lovagoltunk (jo lovasok vagyunk mindketten, nem dicsekvesbol...) es mikor egy dombon elengedtuk a lovakat legelni, mi meg leultunk a fube, beszelgetni kezdtunk, ki volt engedve a hajam. Hosszu, kb 70 cm a hajam, bronzbarna, göndör. Elkezdett a hajammal játszani, es azt mondta, h imadja a hajam, mert nagyon szep, jol all nekem, bar nekem minden jol all... nem tudom hogy mit erez, mert utana belefurta az arcat a hajamba, es csak ugy elvolt egy fel percig. Lazan kirohogtem, de azert ez elegge fura volt. Szerintetek szerelmes belém? En sokat gondolkodtam a sajat erzeseimen, es rajottem, hogy nekem nagyon bejon Dávid. Amugy ez vmi csajozos szoveg? Vagy mi? Pls segitsetek...

2017. febr. 20. 17:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem hogy en 16/lany Dávid pedig 17/fiu xd
2017. febr. 20. 17:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valószínűleg többet érez irántad, mint barátság, ha ez komoly kérdés, egyébként ilyen hidegben ne üljetek le. "Tegnap lovagoltunk... mi meg leultunk"
2017. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jo ido volt, nem volt sar, sutott a nap. A lovak elvoltak, meg mi is... illetve o... en meg furcsaltam, renelem nem latszott tulzottan hogy nem ertem mi van... amugy halalosan komoly a kerdes, koszi a valaszt, ment a zold pacsi
2017. febr. 20. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Davidrol nekem is sok szep emlekem van:) nekem is mondta ,hogy szep a hajam es szeretett vele jatszani is :D viszont mi nem lovagoltunk es hat elejen en se ertettem ,hogy miert birizgalja a hajam de aztan kibokte egy hosszabb seta utan ,hogy tetszem neki csak kellett egy urugy ,hogy bokoljon es hozzam erjen :D azotta is egyutt vagyunk:D



Igen ez lett volna a tundermese valtozat de igazabol igy tortent..

David dicseri a hajam milyen szep bokol stb. Setalunk es egyszer csak magahoz huz es lesmarol majd 4 perc csokolozas utan fogja magat eltol es elmegy. Irtam neki,probaltam beszelni vele ,hogy megtudjam mivolt ez az egesz aztan csak megint lesmarolt es elment de ezuttal konnyezve,na itt mar teljesen ossze zavarodtam es en is sirasba kezdtem az iskola folyosojan ott ultem es bogtem a tobbiek se ertettek mi lelte Davidot aztan mar nem kerestem 2-3nap utan magatol jelentkezett..felhivott,es elmondta ami nyomta a lelket. Elmondta ,hogy o nem szeret engem csak kivan es meg akar kapni de valahogy meg is szeret es nem akar megkapni mert fel ,hogy osszetor. Na akkor en leorditottam Davidot es lecsaptam a telefont. 2 hetig nema csond,nem neztunk egymas szemebe a folyoson se,majd az egyik nap oda jon hozzam egy csokor viraggal es az osztalyom elott kerdezte meg ,hogy leszek e a baratnoje(WTF???!!!) En meg kinomba inkabb elszaladtam es elmentem a suli moge bogni (mivel tudja hogy az az en kis titkos helyem) oda jott es rakerdezett,hogy mi volt ez es miert csinaltam na nekem abban a szent percben minden kijott amit gondolok ugy jutottam el a kurta anyadtol (direkt van igy irva) a szeretlekig. Aztan o is elmeselte mi is van es hat sajnos vagy nem sajnos Daviddal ossze jottunk. 4 evig voltunk egyutt majd kikoltoztek Amerikaba a rokonokhoz aztan a tavkapcsolat nem mukodott igy vege lett. De jott egy uj David akit Barnanak hivnak es jegyben jarunk. 29/l

2017. márc. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!