Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak játszik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Az osztályban van egy fiú aki iránt már régóta érzek valamit...

Régebben nem is nagyon foglalkozott velem, de egy hete ültetés volt és az előttem lévő padba ült. Azóta teljesen megváltozott minden..

Egyfolytában, még óra közben is beszél hozzám, a padomra hajtja a fejét,mosolyog,mindig talál valami okot arra, hogy beszéljünk

egy kicsit minden nap messengeren is...

Én nem tudok elmenni rajta ...



2017. márc. 13. 20:22
 1/8 anonim válasza:
95%
Szerintem megtetszettél neki :)
2017. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Még figyeld a viselkedését és kiderül hogy akar-e tőled valamit (1.vagyok) ☺
2017. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz! ☺
2017. márc. 14. 21:37
 4/8 anonim válasza:
Már eléggé régi ez a kérdés de azóta történt valami? (még mindíg 1.vagyok😂)
2017. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Huu jó sok minden történt azóta :)

Egyre többet beszéltünk,de aztán elkezdett elég perverz dolgokat irogatni...Én közöltem vele,hogy vagy abbahagyja vagy letiltom. Abbahagyta,de ezután elkezdett nagyon bunkó módon viselkedni velem.Mint kiderült ezt már több lánnyal is eljátszotta...Majd pedig a bunkóskodása és a sértegetése odáig fajult, hogy letiltottam.Azóta megint elkezdte velem játszani a játékát,ma is a padomra hajtotta a fejét,órf háfrafordulgat..csakhogy én már nem vagyok erre vevő..nyilvánvaló,hogy mire megy ki a játéka.Azoktól a lányoktól akik előttem bedőltek neki pedig meztelen képeket és egyéb ilyen dolgokat kért..szánalmas...

2017. ápr. 26. 15:01
 6/8 A kérdező kommentje:
*órán hátrafordulgat
2017. ápr. 26. 15:02
 7/8 anonim válasza:
Jobb ha nem foglalkozol ezzel a fiúval. 😕
2017. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy s*ttyó gyerek :(
2017. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!