Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális vagy inkább beteges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy inkább beteges?

Figyelt kérdés
Minden vágyam, hogy legyen egy fiúm akibe lehetek őrülten szerelmes de hiába találkozok hetente igazi főnyereményekkel.. egyszerűen meghátrálok, mert rettegek attól, hogy nem vagyok egy tökéletes topmodell gyönyörű adottságokkal. Pedig a fiúk odavannak értem és ennek ellenére is egy kavicsnak több önbizalma van mint nekem...ez ellen lehet valamit tenni vagy természetemnél fogva vagyok ilyen és reménytelen a dolog?

2017. ápr. 12. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ohm szerezz onbizalmat, mert ha magadat nem fogadod el, akkor sose leszel elegedett, es ennek hianyat a masiktol akarod majd kicsikarni. Amit a masik fel lehet egy ideig turni fog, talan megelvezni is fogja, h dicser, de egy ido utan beleun. Es vege.

De persze csak fogadd el magad. Mert maskulonben mit varsz?

Neked kell magadtol valtoznod :)

/L

2017. ápr. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!