Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsak egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Nos, 2 éve az osztálytársam volt, de megutálták és elment, így titokban szeretjük egymást.

A probléma ott kezdődött, hogy elkezdett depizni, egyre többet hazudik nekem.

1 hete pl. azt mondta, hogy elmegy mert nagyon nagyon sokat tanul

fél hete azért ment el, mert focizik az osztálytársaival, hiszen senki sem tanul már, lazulnak.

3 napja megkérdeztem, hogy "ha nem vagyok érdekes, szólj, mert ez nekem olyan, mintha lesz*rnál", erre: "Eszembe se jutott lesz*rni, én vágyom a társaságodra"

Erre tegnap: "Jól esik a magány, szeretek magamba fordulni és elgondolkodok"

Én ekkor tartani akartam benne a lelket, hogy mivel én a szerelme vagyok, segíthetnék, nem kéne magába fordulnia.

Mire a válasz: De.

Azóta szinte nem is beszéltünk, és egy pár hete már ilyen, és ez szerintem nem szerelem, csak el akarjuk hinni.

Szakítani szeretnék, de mi lesz akkor, ha megtudják az osztálytársaim a kapcsolatot, mert a lány elmondja nekik? (Engem ezért kicsinálnának)



2017. ápr. 13. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor legközelebb találkoztok, mondd el neki, hogy nem szeretnéd folytatni a kapcsolatot és szakítasz vele. Ezt nem lehet "jól" elmondani, mindenképpen szar, de ez van.


Az osztálytársakkal különösebben nem foglalkoznék, nem mások véleménye alapján ítélem meg saját magamat. És ha megtudják? Pár hétig te leszel a téma aztán elmúlik majd.

2017. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Xyz333 ***** válasza:
100%

Miért fogalalkozol más véleményével? Ha szereted vállald fel! Viszont tényleg nem jó ez a kapcsolat így, bár számomra elég ismerős. Deee... Most komolyan emiatt szakítanál? Mellette lenne a helyed, ha már ilyen. Pont most nem kellene egyedül hagynod, ha szeretsz valakit egy ilyet is el kellene viselned és meggátolnod hogy tovább fokozódjon! Segíts neki, mutasd hogy fontos neked, hogy ne legyen annyira egyedül! Vigyázz rá, ne pedig eltold magadtól. Ha te is megutálod(mert ha szakítasz vele ezt fogja hinni) akkor mi lesz vele? Nem gondolsz bele?

Egyébként miért utálták meg?

2017. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szep kapcsolat lehet ha fostok a szaros osztalytarsaidtol... Pont lekene szarni ki mit gondol nem? na igazad van ez nem szerelem.
2017. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Régen nem tudtam, miért utálják, de most rájöttem, hiszen ha rájön, akkor mindenkivel flegma és depis.
2017. ápr. 13. 12:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy úgy tűnik, más az elképzelésetek egy kapcsolatról, ezért jobb lenne, ha mindketten hozzátok illő partnert keresnétek inkább.
2017. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Xyz333 ***** válasza:
És mikor megismerted talán nem ilyen volt?
2017. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem.

Kedves, aranyos, vicces, érdeklődik a barátja iránt, keresi a barátja társaságát..


Most viszont le se sz*r, és gyakorlatilag ha fél óránál hosszabb egy beszélgetésünk, vagy drámázik vagy egyből bead valami kamu szagú sztorit, általában ugyanazt.

2017. ápr. 13. 12:44
 8/9 Xyz333 ***** válasza:
És miért változott ez meg?
2017. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Végül ő szakított velem

Hála a jó Istennek, mert már nem bírtam ezt a kapcsolatot :))

2017. ápr. 14. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!