Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek az első csóktól mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első csóktól mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 hónapja járunk a barátommal 13 vagyok ő 14 és szeretném ha már megtörténne az első csók de nem tudom hogy...ő is azt szeretné ha én kezdeményeznék. Légyszi mondjátok meg hogy nektek hogy történt az első? És légyszi normális válaszokat, meg ne röhögjetek ki kérlek.
2017. ápr. 15. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő a fiú, neki kéne kezdeményezni :/
2017. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először mindenképpen menni fog a "bénázás", emiatt ne stresszelj. Mindenki így van vele. Nyugodtan lehet akár közben, akár utána röhögni is magatokon, abban sincs semmi. Majd gyakoroljátok és egyre jobban fog menni.


Ha azt akarja, hogy te kezdeményezz, akkor nézz a szmébe, a kezedet tedd a tarkójára és húzd oda a fejét. Akár mondhatod is közben, hogy csókoljon meg.

2017. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hehehe xd húzd a szádra mint egy gumit xd hehehe

Na jó, viccet félre téve ,nézz a szemébe, úgy beszélj vele suttogj valamit, tedd a kezét a derekadra , aztán hagyd hogy megcsókoljon, előbb utóbb úgysem lesz más választása xd

2017. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!