Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/Lányok szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok szerintetek milyen egy tökéles lány/fiú? (belső tulajdonságok)

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy lányt aki jobb mint amit én elképzelek, szóval annál egy kicsit rosszab :D
2017. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hetero lány vagyok.

Nincs olyan, hogy tökéletes fiú, se tökéletes lány. Nem is kell. Én ha szeretek valakit, akkor minden egyes apró hibáját is szeretem. Viszont, vannak olyan tulajdonságok, amelyek nincsenek meg minden emberben, és haláli vonzóak tudnak lenni. Engem ezek ,,izgatnak fel":

-Ha egy fiú okos. Az különösebben kekszi, amikor perfektül beszél bármilyen idegen nyelvet.

- A művészlelkektől is ráz a

. Ahh, annyira imádom, amikor egy fiú fest, ír, stb. Meg ha olvas valamilyen könyvet.

-A humor elengedhetetlen:) A morbid humort kifejezetten preferálom.

Igazából ez a 3 fő tulajdonság, ezek mellé kapcsolódnak a továbbiak, mint pl:magabiztos, kedves, odafigyelő

2017. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tökéletes nincs és azt is, hogy ez mindenkinek mást jelent, csak mégis érdekel, hogy mik ezek a tulajdonságok, amiket az emberek preferálnak
2017. jún. 3. 12:58
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Tetszik ha egy lány művelt valamelyik területen, amiben engem is taníthat, legyen ez történelem, irodalom, filozófia vagy pszichológia, nekem mindből az a célom, hogy jobb rálátást nyerjek.

Az is plusz pont ha beszél valamilyen idegen nyelven, amit tanulni szeretnék, vagy épp angolul, amiben gyakorolnom kell, hogy megmaradjon a tudás.

Legyen "felfedező", élvezze az új dolgokat, és legyen nyitott rengeteg dologra.

Szeresse a társadalmat megbotránkoztató humort, vagy épp legyen ő aki megbotránkoztatja az embereket valamilyen (persze számomra imponáló) módon.

Ne riadjon vissza a fizikai terheléstől, mert imádok túrázni a hegyekben, és nem akarom a hátamon cipelni. :D

Plusz pont ha rajzol vagy kiegészítőket csinál, vagy más módon alkot. ^^


Elengedhetetlen "átlag tulajdonságok":

Érzelmes, vitaképes, nagy tudásszomjú, fejlődésre hajlamos, enyhén(vagy nagyon) őrült, igényes. Ééés ennyi ami eszembe jutott. :)


18/F

2017. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Belsőleg legyen kocka :3 jó ha szereti az mc-t,mivel sokat játszok vele. Valamint legyen romantikus és egy kicsit perverz.. 😅 Valamint az is jó lenne,ha ő lenne a kezdeményezőbb típus és legyen bolond.. :)

15/L

2017. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha idegen nyelvet beszél az tényleg szexi:)

Nagyon jó ha ezekből van még pár:

-önzetlen (szeretem, ha az utolsót is oda adná, nem azért mert el akarom kérni, hanem maga a gesztus)

-bátor (merjen elhessegetni egy darazsat, védje meg a gyengébbet, stb)

-magabiztos

-tudja, hogy mit akar és minden tőle telhetőt tegyen meg, hogy megszerezze (például engem:)

-ne legyen magamutogató


Lány vagyok és a "tökéletes férfi" nagyjából ilyen számomra :)

2017. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát...

Ezen még úgy külön nem is gondolkoztam.

A külsőt nem igazán van konkrét elképzelésem, vannak nagyon jó vékony/mackós csajok. Ne legyen nagyon dagadt, ne legyen csontváz. Így összességében ennyi, aztán van olyan, aki nagyon tetszik, van aki nem.

Belső

Hát... Legyen

Türelmes. Néha sokat beszélek/idegesítő vagyok/belassulok, vagy behisztizem. Én is igyekszem türelmesnek lenni.

Ne siettessen. Nem vagyok egy gyors ember, és utálok sietni, vagy ok nélkül nagyon gyorsan dolgozni. Minek?

Legyen lelkileg egészséges. Pl nem baj, ha nincs toppon az önbizalma (nekem sincs), de ne azért engem válasszon, mert nem hiszi, hogy bejönne az akármelyik másik pasinak, de kell neki pár.

Humor... Én nem tudom, hogy az embereknek mennyire vagyok humoros, de jó, ha egyezik az ízlésünk ilyen téren.

Mondja meg, ha valamit szeretne/ valami nem jó/ valamit tanácsolna, mert sok pár megy szét úgy, hogy vmi nem jó, de nem beszélik meg.

Az jó, ha beszél idegen nyelven jól, mert ha nincs nyelcérzéke, és úgy beszél jól, akkor szorgalmas, ha még van érzéke az idegen nyelvekhez, akkor azt jelentheti, hogy nagyon jó feje van, tud rendszerekben gondolkozni stb (és ugye nem az a tudás, hogy mennyire bő a szókincse, hanem hogy a meglévővel hogy tud boldogulni)

Örülnék, ha legalább egy menetre, de kipróbálná a hobbimat (sokat gépezem, általában ez a hobbim, de néha olvasok, sétálok, túrázom stb)

Ha lenne egy elképzelése az életröl. Mi érdekli, mit dolgozna, tudna beszélni a politikáról, nem csak az ország leggazdagabb gázszerelőjét előhozni.

Hát, olyan lányt, aki kb ilyen, és tetszenék is neki, nem láttam/nem beszéltem olyannal, persze lehet hogy csak az ohne Selbsicherheit a problémám, és hemzsegnek az ilyenek körülöttem.

Majd kiderül.

17f

2017. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barna vagy kék szem, kicsit magasabb, mint én, barna haj, sportos, de ne az agyongyúrt izomállat. Belsőleg legyen kedves, de tudjon csipkelődni is, lehessen vele veszekedni, legyen egy alapműveltsége, szeresse az állatokat, legyen humoros, néha figyelmes, de ne akarjon mindig a kedvemben járni. Szeressen mozogni, viselje el az őrültségeimet. És fogadja el, hogy utálom, ha cukinak hívnak.

Kb ennyi.

L

2018. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!