Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell csókolózni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Vagyis mikor ossze érnek az ajkaink akkor puszit adok a szájára? Kell szívni vagy valami? (Tanácstalan vagyok) 15 lány

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, én is azt hittem, hogy totál hülyeség amikor ezekre beírják hogy jönni fog magadtól, egészen az első csókomig. :D Tényleg menni fog, meg ha mindkettőtöknek első akkor elbénáskodtok addig amíg jó lesz, ha meg a másiknak nem, akkor majd ő vezet. c: Ne legyen túl nyálas, ez azért alapszabály. :D De írj ha van még kérdés
2017. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
lefejeled aztán mikor felkelt a kiütésből azt mondod neki megvolt a csók és olyan jó volt, hogy kifeküdt tőle.
2017. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. lépés puszit adsz a szájára. 2.lépés A száján hagyod az ajkad,a lényeg,hogy a nyelveddel simogatod a másik nyelvét... de érintkezzen a szátok közben:D Ha nem világos nézd meg a Kegyetlen játékok c. filmet ott

még részletesebben el van magyarázva.

2017. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ja,és kicsit félre fordítjátok közben a fejeteket,de rá fogtok érezni:))
2017. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
3as az a nyelves csók ahol ahh mindegy minek magyarázzak.. kérdező csináld aztán belejössz egyszer
2017. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egymás felé hajoltok, becsukod a szemed, egy pici félrebillented a fejed,csak hogy az orrotok az ne koccoljon előbb mint a szátok. Hagyod, hogy az ajkaitok megtalálják egymást, lágy puszi a szájára, de lassan (bár ez attól is függ, milyen helyzetben vagytok). Majd újra egy puha kis csók. Ezt folytathatjátok, közben szerintem a kezed az ne a levegőben lógjon, hanem a derekára, és a nyaka köré szoktam fonni, vagy az egyik kezemmel a haját matatom finoman. Lehet kombinálni, csak a képzeleted szab neki határt. Aztán ha a szájra lehelt pici csókok nem voltak elég kielégítőek, akkor egy picit résnyire nyitod a szádat, és érezni fogod ,ha ő is így szeretné, így cselekszik. A nyelvetek egy picit összeér, átmerészkedtek egymás szájába. Majd visszahúzzátok, újra néhány picinyke csók, majd megint a nyelvvívás. De vannak olyanok, akik közben nem csukják össze a szájukat és csak egymás szájában tornádóznak a nyelvükkel. Én ezt is, azt is szeretem, indulatoktól függ.

Csak ne felejts majd közben levegőt venni az orrodon (ezért nem szerencsés a hosszabb csók ha full náthás vagy és nem kapsz levegőt a nózidon :P ). És még a nyáladat se felejtsd el lenyelni, mert szerintem az nem jó ha bőnyálas az egész.

De nem tudom mennyit ér most ez a hosszú eligazítás, mert tényleg jön magától. Rá fogsz érezni, szinte ösztönösen tudod majd mit kell tenni. Velem is így volt. És szerintem sokunkkal. Hajrá ;)

2017. júl. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Szívesen megtanítalak :DD
2017. júl. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Azta, ènis nagyon paráztam az elsőtől. De epzt a párom is tudta. Így nem hamarkodta el, először csak sima szájra puszikat adott. Aztán pár alkalom után már tényleg csóknak lehetett nevezni..eleinte nagyon béna voltamxd tudtam magamról, de a páromat ez kicsit sem zavarta..pedig ő aztán vér profi. Aztán egyre jobban belejöttem énis. Nem is értem mért paráztam ettől ennyire:)

ÉS tényleg minden jön magától. Ha pedig a párod már nem "kezdő" akkor meg aggodalomra semmi ok, bízd rá magad. Később pedig a csók egy teljesen természetes dolog lesz.

16l

2017. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2017. júl. 25. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!