Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valljam be az érzéseimet neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valljam be az érzéseimet neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác (aki egyébként osztálytársam), aki már elég régóta tetszik, de eddig még nem sokat beszéltünk, nem mertem megközelíteni. Csak a közelmúltban kezdtem el inkább keresni, néhányszor beszélgettünk élőben meg online is de nem volt igazából semmi. Nem tudom, hogy lehet-e valami köztünk, nem tudom hogy én bejövök-e neki. Szerintetek hagyjam hogy alakuljanak "maguktól" a dolgok (akár a jó akár a rossz irányba) vagy valljam be neki nyíltan, hogy hogyan érzek iránta?
2017. júl. 30. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire nem vagy biztos az ő érzéseibe akkor én inkább hagynám

Mert úgyis úgy történne ahogy történnie kel

És ha esetleg ő is érez valamit irántad akkor hagyd h ő kezdeménnyezzen

Nem szeretik azt ha rájuk erőltetnek valamit

Hagy érezze úgy h bekell cserkésznie

Szóval én hagynám hagy alakuljanak maguktól a dolgok

2017. júl. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hagyd, főleg, hogy az osztálytársad. Ha ráhajtasz abból súlyos klikkesedés lehet az osztályodban, ami nem egy kellemes dolog.
2017. júl. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem akkor valld be neki, ha már jobban ismered és megbízol benne. ez így elég hidegzuhany lenne neki. pláne bonyolítja a dolgot hogy az osztálytársad, de keresd a társaságát, beszélgessetek sokat, és akkor nem lesz semmi gond! :)
2017. júl. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia.

Olyan, mintha szakasztott rólsm írtad volna. Én is beleszerettem az egyik osztálytársamba. Apró jeleket küldtem neki, szerintem észre is vette.

Én is várnám a helyedben, amíg ő is lép valamit. De addig te is kimutathatos, csak nagyon óvatosan. Érdeklődj a napjárók, hogy hogy van, meg ilyenek.

Lehet,hogy nem fog jól kisülni, én is ettől tartok az én helyzetemben. De nem tudhatid, ha nem próbáltad meg.

Csak ügyesen és okosan. Sok sikert ((:

2017. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ITT CSAK MAGAMAL DISPUTÁLOK NEM TALÁSZ HASZNÁLHATÓ INFORMÁCIÓT !!!



Most így elgondolkoztam. És mivan akkor mikor pont az válaszol igen jó okkal h ne vaj be semit . És ezzel lehet elvesztette az élet értelmét lét. Vagy lehet pont az elenkezöje lesz XDDDD

2017. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!