Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kivitelezhető lenne hosszabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivitelezhető lenne hosszabb távon?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel megismerkedtem és Lengyelországban él. Angolul beszélünk már elég régóta. Az a helyzet, hogy én beleszerettem, és azt hiszem, én is tetszem neki, és többet érez mint barátság. Viszont a távolság az nagyon nagy probléma.Ezért is nem szeretném neki elmondani az érzéseimet... Vagy mit gondoltok erről? Szerintetek megoldható lenne hosszabb távon ez a távkapcsolat? Mik a tapasztalataitok? 15/l
2017. aug. 9. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nagy híve a távkapcsolatnak. A másik meg, hogy nekem az olyan fura, mikor a lány kezdeményez. Inkább csak noszogasd és hagyd, hogy kialakuljon! (Lehet, hogy konzervatív, de ez az én véleményem.)
2017. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mádár0218 ***** válasza:
Hosszabb távona távkapcsolat általában vitákat okoz nagy részben mert, azt akarja valamelyik fél, ált. lány hogy többet legyen vele mert oda akar bújni meg akarja csókolni ölelni és ez távkapcsolat nélkül nem megy, engem pl kikészítene 18/f ezért soha nem akarok távkapcsolatot
2017. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!