Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gaz ha picit kezdemenyezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz ha picit kezdemenyezek lanykent? Tobbi lent mosolygos emoji

Figyelt kérdés
Sziasztok:) szoval roviden azvan hogy van egy srac akivel kb egy honapja talalkozgatunk, utolso nehany talin mar kezenfogva setaltunk es a vegen csokoloztunk is. Tobbszor irta mar a srac hogy hianyzom neki, en vagyok a legfontosabb lany jelenleg neki de mikor mondtam hogy beszelni kene kettonkrol, aztmondta hogy nem beszelni kell:') tehat...engem azert megis erdekelne hogy most mi ez amit mi csinalunk, es hogy mennyire vannak komolyabb szandekai. Lanykent gaz lenne tole ezek utan megkerdezni hogy most mi van velunk? Mert ha azt varom hogy o mondjon valamit akkor igen sokaig varhatnak:/ szerintetek?

2017. aug. 16. 22:36
 1/3 anonim válasza:
Dehogy lenne gáz.
2017. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lililili16 ***** válasza:
49%

Egyáltalán nem gáz kérdezd meg nyugodtan bár én elég laza vagyok ilyen téren az érzéseim sehogysem tudom titkolni igy mindig kezdeményezek általában nem bánják a fiuk :)

16/L

2017. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, picit megnyugodtam:)
2017. aug. 16. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!