Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Jött egy új fiú az iskolánkba, aki nekem az első perctől szimpatikus volt. Nem voltak barátai, sőt még bántották is elég sokan. Elkezdtem vele beszélgetni, kiderült, hogy eléggé nehéz élete van, családi és egyéb okok miatt. Egyre jobban megtetszett. Rengeteget beszélgettünk, mindent elmondtam neki, és ő is nekem. Bókolgatott, megölelt, megfogta a kezem. Én is kismillió jelet adtam arra, hogy bejön nekem. Mivel ő nem lépett, egyik nap úgy gondoltam bevallom neki. De élőben nem jött össze, mert egy lehetőséget sem adott, hogy oda tudjak hozzá menni. Nem maradt más választásom mint a net. Ráírtam. Megnézte, de visszaírni luxus volt. Másnap suliban a menőkkel haverkodott meg nevetgélt. Aznap megírtam neki hogy mégis mi a .... baja van velem. Megnézte, nem írt. Aztán 5 óra után méltóztatott visszaírni, hogy van barátnője, így már nincs ideje rám.

Egy részről megértem őt, de azért mégis nagyon-nagyon fáj az egész. Ha én nem lettem volna, totál egyedül kellett volna átvészelnie ezt az első pár hetet. Egyedül én voltam ott neki, pedig rengeteg más dolgom lett volna, de mindent feladtam érte. Most, hogy van barátnője, már leszar. Végülis ő döntése, okés. DE nem hinném, hogy egy kapcsolat csak úgy egyik napról a másikra alakul ki, pláne hogy az illető akivel összejött, vele egy iskolába járt. Így gyanítom ismerték egymást, már alakulgatott köztük a dolog stb. Akkor engem miért hülyített?

Mi a véleményetek erről az egészről?

17/L



2017. szept. 27. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves fiú társaim közül van néhány olyan egyed aki egyszerre több lánynak bókol hátha majd az egyik összejön vele aztán mikor szakít a lánnyal valami tök gyerekes dolog miatt akor újra bepróbálkozik azoknál akiket faképnél hagyott ha tudod kerüld az ilyet. Nyilván van ugyanez lányban is én is egy ilyen "társfüggő" csaj áldozata lettem. 17f
2017. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy egy idióta. Ne mutasd beki hogy beked rosszul esett, ignoráld a jelenlétét, ne figyelj rá. Nem érdemli meg...
2017. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben!:(

Köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 27. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Mekkora egy tetű ez!! Bármilyen nehéz, tényleg szard keresztbe, vagy legalábbis csinálj ugy, mintha nem is érdekelne. Nagyon durva játékos ez a köcsög, nem érdemel meg teged!!
2017. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!