Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért piszkálnak azzal otthon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkálnak azzal otthon hogy nincs barátnőm​?

Figyelt kérdés
Már melegnek hisznek, mert nincs barátnőm. Tényleg ennyire nehéz megérteni hogy a környezetemben olyan lány nincs ,akire azt mondhatnám hogy ejnye "decsinos" . Volt már barátnőm, igaz pár napig,mivel egy ország választ el minket egymástól . Itteni lányok sokszor iszonyúan gonoszak.. Nem félek a lányoktól , simán le tudom őket szólítani, fogadásból már majdnem félszedtem egyet , csak mivel nekem nem kellet , így kidobtam ( azóta is lelkiismeret furdalásom van). Igen, a külsőség is fontos nálam. Nagy sok lány olyan mint az auschwitzi menekült bllee , másik véglet hogy tiszta zsír az egész mint a vágó sertés. Életemben összesen 5 lány tetszett meg, ebből 1egyel jártam, a másikkal kavartam, maradékot meg csak láttam pár másodpercig ( élményfürdő, metró) . 15/F
2017. szept. 30. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"tiszta zsír az egész mint a vágó sertés."

Fu milyet fogsz ezert kapni az itteni "telt" lányoktól...😂😂

Amúgy szard le aki piszkál. Törődjenek a saját életükkel.

2017. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CFB ***** válasza:

Még csak 15 vagy, más szülő meg azt nem akarja elfogadni, ha a gyereke ennyi évesen már tudja hogy meleg. 😂

Jól van, értem én, családja válogatja.

Azért piszkálnak otthon, mert nincs barátnőd. Tudod a választ. 😁

Egyébként nem tudom, nekem bátyám csak létezik, 18 évesen nincs kapcsolata. Volt elég sok, de nincs már vagy 2 éve, vagy mittomén, mennyi ideje, már nem is emlékszem, mikor járt az uccsó csajjal. 😅

Csak keress tovább. Engem személy szerint nem érdekelnek a vélemények, a családé sem, főleg ha rossz, nem piszkálnak és nem is szekálnak, mert tudják, hogy nem hat meg. 😀

Úgyhogy keress csak tovább nyugodtan, egyszer tuti megtalálod azt, akire szükséged van. 😊

A család meg család. Nagyon sok mindent nem tudsz csinálni velük. :/

2017. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itteni lányokat érts: magyarországi, sulis, a varosom beli
2017. szept. 30. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is csesztetnek a pasi témával. Már unom. 17l
2017. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!