Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyik nap többet ittam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap többet ittam a kelleténél és osszejottem egy lánnyal, aki egyáltalán nem tetszik. Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Szóval ez a lány gyerekkorom óta egyik legjobb barátom, mindig benne bízhattam meg,és nem, nagyon nem akarom megbantani... Azt nem mondhatom el neki, hogy túl sokat ittam, hagyjuk inkább, hogy miért... Szóval mit találjak ki? Nem szep lany, es éloben mar honapok óta nem láttam.... Tegnap előtt jöttem vele össze... Hányinger kap el mikor beszélünk úgy, mint 2 szerelmes...

#ivás #rissz döntés
2017. nov. 27. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ugye tudod hogy nagyon ciki vagy? Ennek a "barátságnak" már úgyis lőttek, hála neked. Úgyhogy legalább legyen benned gerinc és valld be neki az egészet, ne alázd meg ennél is jobban.
2017. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt vágom.... Ink járok vele 2-3 hétig és mondjuk megcsalom vsgy vmi, hogy o dobjon engem
2017. nov. 27. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Hányok tőled, remélem életed szerelme pont így fog viselkedni veled:-)
2017. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél már gyerekes. Bár lehet még az vagy ezek alapján :D
2017. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!