Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem, de ő mást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de ő mást választott helyettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nagyon szeretek, de a múltban mást választott helyettem, azt mondta, hogy nem akar túl komoly párkapcsolatot, pedig előtte már nagyon összemelegedtünk, aztán egyszerűen csak a másik srác mellett kötött ki, lassan egy éve vannak együtt, és én még mindg szeretem a lányt. Depressziós is voltam miatta, viszont régebben már majdnem sikerült magamat túltenni rajta, a nyáron például nem is beszéltünk, és igazából nem is hiányzott, de miután elkezdődött a suli, 1 hónap után újra beszélni kezdtünk, és megint elkezdődött ez a dolog, és egyszerűen nem tudok mit csinálni. Sokat veszekszek vele, és ő azt mondja nagyon fontos vagyok neki, és azt akarja, hogy barátok legyünk, lépjek túl rajta, de elmondtam neki, hogy nem menne nekem szimpla barátként, mert én többet akarok. Osztálytársak vagyunk egyébként.
2017. nov. 30. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak azt tudod csinálni, hogy megmondod neki, hogy ez a barátosdi dolog neked nem pálya, majd szüntesd meg vele a kommunikációt. Mert így hogy beszélgettek csak magadat emészted. Ignoráld, és gondolj arra, hogy még rengeteg szép és kedves lány van, aki lehet hogy jobban be is fog jönni, és meg fogod szeretni. És alapból mindig úgy állj hozzá, hogy nem csak egy lány van egy igazi, csak ő, hanem bármennyi, rengeteg lány van még akivel még jól is működne a dolog, és még jobbnak is fogod tartani :)
2017. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ez meg volt egy ideig, akkor is éreztem magam rosszul, de igazából elvoltam, az lenne a jó dolog, csak baromi nehéz. Az a baj, hogy ő is, és a barátja is az osztálytársam. Köszönöm egyébként a jótanácsokat, igyekszem megfogadni őket! :)
2017. nov. 30. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!